Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nela Boudová promluvila o roušce v klíně: Muži se dívali a pak přišlo pozvání na hotel

Nela Boudová je velmi sympatická a velmi nekonvenční dáma.
Zdroj: Se souhlasem Nely Boudové
+ Další 4 fotografie
šokující fotka
Její roztažený klín patří jednoznačně k vrcholům karantény. Herečka Nela Boudová (52) před měsícem šokovala českou veřejnost, když si nahý rozkrok zakrývala pouze rouškou. Dnes se svému jednání usmívá s tím, že dostala i pozvání na hotel.

Ta fotka polovinu národa zaskočila, ale další fanoušci herečce zatleskali. Není častým jevem, že starší herečky roztahují stehna na svých instagramových profilech.

Nela Boudová přiznala, že se poradila se svým synem, zda vulgární a provokativní fotku na Instagram dá. A nakonec ji tam vrzla. Po měsíci tvrdí, že fotka přinesla pozvání na rande a velký zájem mužů.

"Tolik pozvání na rande jsem už dlouho neměla. Jeden hoteliér mě dokonce pozval do svého hotelu, abych tady s rodinou strávila týden a užila si to. Musím se smát, ale zároveň mě to jako ženu potěšilo. Chápu, že to pro hodně lidí byl šok a někteří byli znechucení, protože jsem si až do té doby chránila své soukromí a záměrně o sobě mlžila, ale každý v sobě máme několik osobností a ve mně uzrála ta punková a šlo to ven. Někteří to brali jako vtip a napsali mi, že mi fandí a že jsem je pobavila, jiní mě div neodtáhli na hranici a další moralizovali, opravdu jsem tolik reakcí nečekala," uvedla Nela Boudová pro Blesk.

Podle jejího vyjádření se zdá, že na hotel nejela. A také to vypadá, že roztažený klín hodně dlouho neukáže.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy