Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nela Boudová o necudné fotce: Nakonec mi poradil syn, řekla

Zdroj: archiv Nela Boudová
+ Další 4 fotografie
Intimní foto
Nela Boudová (52) vyvolala pořádný poprask, když uveřejnila fotku, na které si intimní partie zakrývala rouškou. Chtěla tak vyjádřit nesouhlas s některými vládními opatřeními. Nyní herečka prozradila, kdo jí poradil, aby fotku na sociální síť vyvěsila.

Před nedávnem si Nela Boudová přidala na svůj Instagram zajímavou fotku, na které ležela na zemi pouze v županu a intimní partie si zakrývala pouze rouškou. Záhy fotku smazala, pak přidala a pak zase smazala. Herečka v rozhovoru pro Český rozhlas Dvojka prozradila, kdy fotka vznikla a proč se rozhodla snímek ukázat světu.

Proč fotku zveřejnila?

Nela Boudová chtěla dát najevo svůj jasný nesouhlas s některými vládními opatřeními. "Ta fotka byla i za hranicí vkusu, ale vyjadřovala přetlak a vznikla dva dny předtím, než jsem ji dala na sociální sítě po poradě se svým starším synem," prozradila nezbedná Nela.

Snímek vyvolal pořádné haló. Pod fotkou se objevila řada komentářů. "Fotka dostala spoustu negativních ohlasů, kde lidé pochybovali o mé normálnosti a přáli mi ty nejhorší věci. Dostala jsem ale i spoustu pozitivních ohlasů. A těch bylo víc," vysvětlila Nela. Herečku především podpořili kolegové z branže. Kteří kolegové se nad fotkou zasmáli, se podívejte zde

"Myslím, že český národ prokázal, že má smysl pro humor. Dala jsem to tam spontánně a netušila, že se dostanu až na první strany bulvárních novin. Raději bych tam byla se svým obličejem, ale už je to takhle," pokračovala.

Herečka na závěr zmínila, že svého rozhodnutí nelituje. "Ale nakonec jsem ráda, že to rozbouřilo debatu a vyzkoušela jsem si sama sebe, zjistila, jak nám funguje rodina, která mě podpořila. V žádném případě nechci být ovládaná strachem," pronesla nakonec Boudová. Podívejte se do fotogalerie na fotku, která vyvolala bouřlivé debaty.

Související články

Další články