Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Nela Boudová a Jan Tuna mlží kolem vztahu: Rozchod? Záhadné vyjádření dost mate

Nela Boudová a Jan Tuna: Rozchod? Záhadné vyjádření dost mate
Zdroj: eXtra/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
VZTAHY

Jsou herečka Nela Boudová (55) a reportér Jan Tuna (50) již bývalým párem? Na nedělní pražský koncert pro Petra Pavla přišli každý zvlášť a s vlastním doprovodem, a tak se množí spekulace, jak to mezi nimi nyní je. Redakce eXtra.cz získala vyjádření přátel i samotného Tuny, který nám ale spíš zamotal hlavu.

Nela Boudová a Jan Tuna: Pravda o rozchodu

V neděli večer, když kandidát na prezidenta Petr Pavel v Národním muzeu čelil otázkám nebývale agresivního Andreje Babiše, se o pár set metrů níž, v Lucerna Music Baru, konal koncert na generálovu podporu.

A zúčastnily se i dvě dosavadní hrdličky, herečka Nela Boudová a reportér Jan Tuna. Jenže si nešlo nevšimnout, že každý dorazil jindy a s někým úplně jiným.

Rozešli se snad?

Nela Boudová na naše otázky neodpověděla, Jan Tuna ano, ale nejsme z nich moc moudřejší.

„Děkujeme za zájem, ale s Nelou se k tomu nebudeme vyjadřovat. Vám i vašim čtenářům ale přejeme pevné zdraví a lásku a běžte, prosím, v pátek či v sobotu volit. To je to nejdůležitější,“ prohlásil za oba podporovatele Petra Pavla.

Jestli tedy mezi nimi panuje klid a řád, jak hlásá jejich kandidát na prezidenta, jsme se nedozvěděli, ale ohledně příchodu obou separátně přece jen něco ano.

„Původně jsme se domlouvali, že bychom přišli spolu, ale měl jsem zpoždění na cestě z České Lípy. A můj doprovod byla moje sestřenice, Nela přišla s naší společnou kamarádkou,“ doplnil Tuna.

Podle některých zpráv z okolí páru prý jejich vztah prochází určitými zkouškami, o rozchodu se prý ale nedá mluvit. Vše má nakonec ukázat čas. Tak uvidíme.

Jak se poznali

Svůj vztah dvojice dlouho tajila. O tom, jak si spolu začali, hovořili téměř před rokem v 7 pádech Honzy Dědka televize Prima.

„Poprvé jsme se ale potkali ve Dvoře Králové v pavilonu opic. Nela se na mě dívala, jako bych byl exponát,“ vzpomněl si Tuna. „Honza tam moderoval naboso pořad pro pěstounské rodiny. Já jsem tam byla pozvaná se svou dcerou. Honza tam pobíhal po jevišti a já si říkala, že to je nějaký blázen ze Studia Kamarád. A pak jsem se dozvěděla, že Honza si o mně vyhledal informace a myslel si, že jsem nějaká nafrněná herečka,“ vyprávěla herečka.

„Pak jsme se rok neviděli a pak Honza točil nějakou reportáž o otužování a viděl na sociálních sítích, že se otužuju, a pak jsme se začali otužovat jako kamarádi,“ vzpomínala.

Nela s Janem se otužovali hodně dlouho, než herečce došlo, že ji novinář balí. „Skoro půl roku,“ pobavila Honzu Dědka Boudová (viz video na YouTube).

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy