Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Někteří lidé si přejí, abych zemřel, vyhrožují mi smrtí!“ Nejznámější youtuber Česka to nemá jednoduché!

Míša má velkou řadu odpůrců!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Misha patří se svým youtube kanálem Mishovy šílenosti k nejznámějším youtuberům v Česku. Ovšem i on, který si na jednu stranu užívá slávy, pocítil hořkou realitu, kdy se obyčejní lidé nestydí navážet opravdu nevybíravým způsobem do teprve devítiletého dítěte. Jak sám Misha tvrdí, někteří mu dokonce vyhrožují smrtí.

V pátek odpoledne redakci eXtra.cz poctil svou návštěvou jeden z nejznámějších, ale zároveň nejnenáviděnějších youtuberů Česka. Mishu a jeho bráchu Metadona jsme vyzpovídali a dozvěděli jsme se informace, které nás docela šokovaly.

Většinu času mluvil brácha Metadon a vyjadřoval se k celé tvorbě Mishi. Dokonce přiznal, že když to vezmeme mírně s nadsázkou, tak jeho brácha je takový jeho produkt. Metadon zkrátka napíše text, složí hudbu a Misha to vše odehraje.

Po celou dobu rozhovoru to vypadalo, že Míša má celý YouTube na háku a je mu úplně jedno, jestli bude natáčet ještě pět let, nebo pět dnů. On prostě ví, že za tím celým humbukem stojí jeho brácha, který se o vše postará, a Misha se zkrátka jen poveze.

Když došlo na dotaz, jaká je momentálně atmosféra ve škole, Misha úplně ožil a chtěl se okamžitě k celé věci kolem školy, spolužáků a učitelů vyjádřit.

Docela s klidným hlasem se rozpovídal o tom, že někteří lidé, obzvlášť děti, umí byt opravdu zlí. „Na mé škole existuje celá jedna třída, kde děcka chtějí, abych umřel,“ šokuje teprve devítiletý kluk svou odpovědí.

Situace kolem školy, učitelů a zákazů zpívání Mishových písní či podepisování se na kartičky prý pozvolna utichá. Ovšem stále se najdou lidé, zejména spolužáci, kteří na Mishu nepěkně pokřikují věty jako „proč jsi ještě nechcípl“, nebo „měl bys umřít“!

Tohle je rozhodně na devítileté dítě, které možná ještě ani pořádně nechápe, co se kolem něj děje, trochu silné kafe.

Nicméně tváří v tvář se údajně s někým tak agresivním nesetkali. I když je pravda, že v průběhu rozhovoru se pod videem objevovaly podobné, dosti nemístné komentáře. Hlavní je, že Misha si z toho prozatím nic nedělá. Ono to bude nejspíše tím, že ten kluk vlastně ani neví, co mu může reálně hrozit.

Související články

Další články