Na první pohled to možná vypadalo, že Chester Bennington si užívá svůj život plnými doušky a nemálo lidí by dalo cokoliv za to, aby mohlo být jako on. Jenomže za velkým talentem se také skrývalo velké trápení a neštěstí.

Když mu bylo teprve 11 let, tak se mu rozvedli rodiče. Jenomže mnohem větší rána pro jeho psychiku přišla zanedlouho, když se stal obětí sexuálního násilí, kterého se na něm dopustila osoba blízká rodině.

Když se dostal do pubertálního věku, přišly další rány. Chester Bennington se musel vyrovnávat se ztrátou několika svých přátel, kteří se dobrovolně rozhodli odejít ze světa. To už bylo na jeho pohnutou psychiku příliš a začal své deprese a problémy utápět v alkoholu a drogách.

Díky pomoci své matky se zpěvák nakonec ze závislosti na alkoholu dostal. Deprese ho však provázely celým jeho životem. Spekuluje se také o tom, že poslední kapkou byla smrt jeho blízkého přítele Chrise Cornella, který se rovněž oběsil.

Fanoušci jsou z této tragické zprávy naprosto zdrceni, ale najdou se i takoví, kteří evidentně naprosto ztratili soudnost a zpěvákovu smrt dávají do spojitosti s naprosto nesmyslnými věcmi. A překvapivě jsou mezi nimi hlavně Češi.

Jedna věc je trollit zpěvákovu smrt a druhá chovat se jako buran bez úcty. Internet zaplavily naprosto nemístné komentáře Čechů, kteří si nevidí do pusy.

„A koho to zajímá? Ovlivní to snad cenu másla nebo dalších potravin?“

„Mrtvá fetna, dobrá fetna. Takové špíny by měly pochcípat.“

„A kdo to jako byl? Jeho řev mohly akorát tak obdivovat jemu podobné smažky.“

Tyhle a podobné komentáře jsou maximálně důkazem lidského hyenismu a hlouposti. Bohužel Češi už asi jiní nebudou.