Některé Čechy velmi provokuje snímek, který zachycuje muslimku v bazénu v Čestlicích. Češi zahalené ženě vyčítají, že určitě nedodržuje hygienické návyky a nebo že je možné, že pod celotělovými plavkami ukrývá výbušninu.

Aquapark v Čestlicích ale koupání v tomto typu plavek povolil…

Nejhorší situace je ve facebookové skupině Podporujeme svého prezidenta Miloše Zemana. Tam několik jedinců porušuje zákony České republiky, když vyzývá k vraždění muslimů.

Kopací oděv pro muslimy se nám líbit nemusí. Do Čestlic chodit nemusíme, povinné to konec konců opravdu není. Nemusí se nám líbit ani učení islámu a dokonce můžeme kritizovat postavu Mohammeda…

Ale aby někdo posílal ženu do plynu kvůli tomu, že má na sobě celotělové plavky? To myslí voliči Miloše Zemana vážně? To, co někteří tzv. slušní Češi na internetu předvádí, by měla začít řešit policie ČR…

Obavy Čechů z muslimky v bazénu nechápe ani bezpečnostní expert Andor Šándor. „Ten strach z té ženy to je typická ukázka české malosti. Ten strach z islámu tu živí a přiživuje se na něm skupina politiků, která hřeší na to, že Češi toho o islámu moc neví. Já to řeknu na rovinu. Když jedete do arabské země, tak tam je zvykem, že si lidé po vykonání velké potřeby umyjí zadek. A to je velmi hygienické. Kolik Čechů tohle dělá? Takže tady ty řeči, že ta dáma porušuje hygienu nebo že má v plavkách schovanou bombu… Nezlobte se, ale to je prostě ukázka české malosti a mně tohle hysterčení přijde opravdu nepatřičné,“ uvedl Šándor pro eXtra.cz.