Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Některé ženy si dávají do třísel deodorant. Až zjistíte proč, budete to chtít dělat taky!

Tohle jste možná netušili!
Zdroj: profimedia.cz
Téměř každá žena používá deodorant, aby zabránila nežádoucímu pachu z potu. Ale některé si je nedávají jen do podpaží, ale i do třísel. Že jste to ještě nikdy neslyšeli? Až zjistíte proč, budete to chtít vyzkoušet také!

Ženy používají deodoranty každý den a většinou je mají i v kabelce, aby se mohly osvěžit i během dne. Zabrání tak pocení a nežádoucímu pachu. Věděli jste ale, že některé ženy si ho dívají i do třísel? Až zjistíte, proč to dělají, uděláte to určitě taky!

Deodorant v tříslech vám totiž může pomoct se zapeklitým problémem při holení. Když se oholíte v oblasti bikin, spoustě žen vyskočí nehezká červená vyrážka, která může i svědit. Pokud se jí chcete zbavit, stačí vám obyčejný deodorant! Má to ale jeden háček, nesmí být parfémovaný, nebo vás to bude pěkně štípat.

Když si ho aplikujete do třísel, zabráníte tak zarůstání chloupků, pálení, svědění a začervenání. A to si přece v hloubi duše přeje snad každá žena!

Související články

Další články