Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nekrásnější těhulka Česka? Jednoznačně Hanka Mašlíková. Takhle jí to sluší v devátém měsíci!

Moc jí to sluší!
+ Dalších 20 fotografií
Moderátorka a příležitostná modelka Hana Mašlíková očekává se svým partnerem prvního potomka. Poměrně často ukazuje své těhotenské bříško na sociálních sítích a nutno podotknout, že jí to opravdu sluší. Rozhodně patří mezi nejkrásnější nastávající maminky Česka. Je v devátém měsíci a stále působí, že je úplně v pohodě.

Hanka Mašlíková (35) už zanedlouho porodí svého prvního potomka. Se svým manželem se na příchod dítka už velmi těší. Zatímco jiné maminy těsně před porodem už funí a jsou oteklé odshora až dolů, tak Hanka vypadá opravdu úchvatně.

Jejímu dobrému stavu také přispívá to, že bývalá moderátorka a modelka velmi dbá na zdravý životní styl a i v pokročilém stádiu těhotenství cvičí. Samozřejmě tak, aby to neuškodilo jejímu miminku.

Ze začátku se na Hanku svalily dost nepříjemné komentáře od lidí, kteří měli pocit, že těhotná žena by rozhodně neměla takto cvičit. Ale Hanka se zachovala jako normální ženská a snažila se jim vysvětlit, že určitě nic nepřehání.

Nyní je v devátém měsíci těhotenství a zdá se, že je naprosto v pohodě. Na sociálních sítích se opět pochlubila fotkami svého těhotenského bříška a vypadá naprosto dokonale.

Mohlo by vás zajímat

Další články