Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nekoupejte se s telefonem: Evža takhle přišla o život, spadl jí mobil do vany

+ Další fotografie
zbytečná smrt
Závislost na telefonech se vám může pořádně vymstít. V nejhorších případech to může skončit i smrtí, jako tomu bylo u případu Evgenie Shulyatyevy (†26). Když se koupala, spadl jí telefon, který si právě nabíjela, do vany. Na místě zemřela.

Mobilní telefony jsou pro většinu lidí věc, která usnadňuje život. Jenže tomu vždy tak není. Pokud se do telefonu koukáte víc, než je zdrávo, může se vám to pořádně vymstít. Například pokud za chůze neustále civíte do mobilu, může vás srazit tramvaj, jak tomu bylo v případě třináctiletého chlapce z Brna. Nicméně on měl štěstí a přežil.

Tragický konec měl případ Evgenie Shulyatyevy z Ruska. Ta se pro změnu naložila do vany a vzala si tam s sebou mobilní telefon. Což by možná nemuselo dopadnou fatálně, kdyby ten telefon zrovna nenabíjela a neměla ho píchnutý v zásuvce. Takováhle nehoda je otázka vteřiny. Telefon jí vyklouzl z ruky a spadl do vody. Mladá dívka na místě zemřela.

Mrtvou dívku objevila její vyděšená matka Vera pár minut poté, co Evgenie dostala elektrický šok. Dívčin případ by měl sloužit jako varování pro nás pro všechny.

Mohlo by vás zajímat

Další články