Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nekoupejte se s telefonem: Evža takhle přišla o život, spadl jí mobil do vany

Nekoupejte se s telefonem: Evža takhle přišla o život, spadl jí mobil do vany
Zdroj: youtube
zbytečná smrt
Závislost na telefonech se vám může pořádně vymstít. V nejhorších případech to může skončit i smrtí, jako tomu bylo u případu Evgenie Shulyatyevy (†26). Když se koupala, spadl jí telefon, který si právě nabíjela, do vany. Na místě zemřela.

Mobilní telefony jsou pro většinu lidí věc, která usnadňuje život. Jenže tomu vždy tak není. Pokud se do telefonu koukáte víc, než je zdrávo, může se vám to pořádně vymstít. Například pokud za chůze neustále civíte do mobilu, může vás srazit tramvaj, jak tomu bylo v případě třináctiletého chlapce z Brna. Nicméně on měl štěstí a přežil.

Tragický konec měl případ Evgenie Shulyatyevy z Ruska. Ta se pro změnu naložila do vany a vzala si tam s sebou mobilní telefon. Což by možná nemuselo dopadnou fatálně, kdyby ten telefon zrovna nenabíjela a neměla ho píchnutý v zásuvce. Takováhle nehoda je otázka vteřiny. Telefon jí vyklouzl z ruky a spadl do vody. Mladá dívka na místě zemřela.

Mrtvou dívku objevila její vyděšená matka Vera pár minut poté, co Evgenie dostala elektrický šok. Dívčin případ by měl sloužit jako varování pro nás pro všechny.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy