Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nekonečné trápení v České Miss! Co se děje kolem hlavní investorky Evy Čerešňákové?

Nekonečné trápení v České Miss! Co se děje kolem hlavní investorky Evy Čerešňákové?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Neustálé drama v České Miss začíná být opravdu velice komické. Tím chtějí noví investoři nalákat televize a sponzory? Trošku se nám to začíná všechno zamotávat dohromady.

Bývalá vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se nevzdává a stále bojuje o lepší budoucnost České Miss. Marcela Krplová, bývalá ředitelka, stále vlastní svých 49 % podílu, ale skupina dalších investorů, která má většinových 51 %, ji vyškrtla i s jejím týmem ze všech „důležitých“ funkcí.

Nadvládu tedy po rozhodnutí většiny dostala právě zmíněná Eva Čerešňáková. Ta sama sebe zvolila za tvář celého projektu. Tím vyškrtla Ivu Kubelkovou, která měla z Miss solidní příjmy. (Sebe)prezentace? Ano, s tím by se dalo souhlasit.

„Projekt Česká Miss určitě nekončí. Patřím ke skupině investorů, která do projektu zasáhla a chce ho zachránit. Jsem výkonnou ředitelkou a tváří projektu. Spolu s Martinem mu chceme vrátit prestiž,“ řekla Eva Čerešňáková portálu iDnes.

Prestiž, to je velice líbezné slovo, ale jak přilákat pozornost televizí, které tuto soutěž už odmítají vysílat? Na to Eva nebyla schopna moc dobře odpovědět. Vlastně chtěla říct, že by České Miss chtěla dát punc mezinárodnosti, nebo tak něco. To pro ni ovšem znamená spojení s Miss Slovensko. A co takhle se spojit rovnou s Miss Mongolsko? To by taky mohlo zvednout prestiž, ne?

Při pohledu na veškeré to harakiri dění v České Miss si tak říkáme, že by bylo nejlepší to celé raději zabalit. Koukněme se například na Švýcarsko. Ti už taky svoji Miss raději nevolí.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy