Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

NEKONEČNÉ SPORY: Vondráčková se handrkuje s Plekancem kvůli SYNŮM

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
VÁLKA POKRAČUJE
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (38) se po veřejném oznámení rozpadu manželství s Tomášem Plekancem (35) rozhodla zase začít pracovat. V Kanadě začíná natáčet film, který by z ní měl udělat i v zámoří obrovskou hvězdu. Jenže to má spoustu ale! Dlouho se sháněly finance, ty nakonec jsou, avšak nyní přišly další těžkosti. Nejen Lucie, ale i režisérka Martina Adamcová musí být na nervy.

„Brzy se bude natáčet. Naštěstí tu máme českého kuchaře, tak se Kanaďané budou na place divit, jak chutná guláš s knedlíkem,“ prozradil nám natěšený Stanislav Dvořák, producent, který Lucii do země za velkou louží doprovodil, když v září odjížděla z České republiky

Klapka snímku má padnout již během pár dní. Jenže je tu menší ale. Jak si možná mnozí pamatují, tak nedávno proběhla schůzka Lucie s manželem, na níž Tomáše prosila, aby v chystaném bijáku mohly hrát i jejich děti, šestiletý Matyáš a tříletý Adam. Mysleli jsme si sice, že Pleky, který mediální prezentaci synů odmítá, o tom nejdřív nechtěl ani slyšet, nakonec ale souhlasil.

Avšak všechno prý má být jinak. „Ve scénáři se s nimi počítá. Jenže pan Plekanec nakonec ten souhlas s tím, že se kluci mohou ve filmu objevit, nepodepsal. Snad se to ale ještě do první klapky stihne,“ dozvěděli jsme se ze štábu.

Můžeme jen doufat, že to Lucii Vondráčkové (38) nějak zásadněji plány nenaruší a film, kterým chce prorazit i za mořem jako fantastická herečka, se jí povede.

Související články

Další články