Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEKONEČNÉ PEKLO: Patnáctiletou dívku unesl taxikář. Pak zažila 13 let utrpení v jeho domě!

Dívku 13 let znásilňoval taxikář i jeho rodina!
Zdroj: profimedia.cz/twitter.com
Když bylo Anně Ruston (44) z Velké Británie 15 let, byla unesena taxikářem. Pozval ji k sobě domů na čaj a ona bohužel neodmítla. Věznil ji dlouhých 13 let a dívka zažívala nekonečné peklo. Nyní už je 16 let volná, ale tu hrůzu má pořád před očima.

Anna Ruston se nechala ve svých 15 letech nalákat domů od sympatického taxikáře Malika z Midlands. Zval ji na čaj a dívka bohužel neodmítla. Z jeho domu se pak nepodívala dlouhých 13 leté. Zažívala nekonečné utrpení a většinu času trávila v ložnici. Občas měla jen možnost vyrazit s únoscem k lékaři. O případu informoval deník Mirror.

Muž navíc zneužíval toho, že dívce v 10 letech zemřela chůva a rodiče o ni neprojevovali zájem. Nechali ji napospas osudu, a tak ji nikdo nepostrádal.

Dívka si prožila doslova peklo. Nepochopitelné bylo navíc to, že únosce v domě nežil sám. Společnou domácnost obýval s matkou, bratry a jejich manželkami. Přesto dívku denně znásilňoval a bil. Později se k němu přidali i další obyvatelé domů a nikdo dívce nepomohl.

Během 13 let porodila 4 děti, všechny jí ale hned po porodu vzali a prodali. Po 13 letech se dívce podařilo uprchnout, ale únosce pak zmizel a jako by se po něm slehla zem.

Anna je nyní volná už 16 let, ale taxikář nebyl nikdy potrestaný. Neměla totiž dostatek sil na to, aby zrůdu dostala před soud. Napsala knihu Secret Slave, kde popsala všechno utrpení, týrání a znásilňování celou rodinou únosce. "Pořád vidím tu ložnici, kde jsem prožívala obrovskou bolest. Tu jsem ale po čase přestala cítit, moje tělo úplně vyplo,“ řekla Anna deníku Mirror.

Žena vystupuje pod falešným jménem, protože má pořád strach o svůj život. Ale doufá, že jednoho dne bude únosce a tyran potrestaný.

Související články

Další články