Anna Ruston se nechala ve svých 15 letech nalákat domů od sympatického taxikáře Malika z Midlands. Zval ji na čaj a dívka bohužel neodmítla. Z jeho domu se pak nepodívala dlouhých 13 leté. Zažívala nekonečné utrpení a většinu času trávila v ložnici. Občas měla jen možnost vyrazit s únoscem k lékaři. O případu informoval deník Mirror.

Muž navíc zneužíval toho, že dívce v 10 letech zemřela chůva a rodiče o ni neprojevovali zájem. Nechali ji napospas osudu, a tak ji nikdo nepostrádal.

Dívka si prožila doslova peklo. Nepochopitelné bylo navíc to, že únosce v domě nežil sám. Společnou domácnost obýval s matkou, bratry a jejich manželkami. Přesto dívku denně znásilňoval a bil. Později se k němu přidali i další obyvatelé domů a nikdo dívce nepomohl.

Během 13 let porodila 4 děti, všechny jí ale hned po porodu vzali a prodali. Po 13 letech se dívce podařilo uprchnout, ale únosce pak zmizel a jako by se po něm slehla zem.

Anna je nyní volná už 16 let, ale taxikář nebyl nikdy potrestaný. Neměla totiž dostatek sil na to, aby zrůdu dostala před soud. Napsala knihu Secret Slave, kde popsala všechno utrpení, týrání a znásilňování celou rodinou únosce. "Pořád vidím tu ložnici, kde jsem prožívala obrovskou bolest. Tu jsem ale po čase přestala cítit, moje tělo úplně vyplo,“ řekla Anna deníku Mirror.

Žena vystupuje pod falešným jménem, protože má pořád strach o svůj život. Ale doufá, že jednoho dne bude únosce a tyran potrestaný.