Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nekonečně dlouhé fronty na akční produkty: Xiaomi otevřelo v Ostravě nový Mi Store!

Zdroj: Archiv
V obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě stál necelé dva roky pouze Xiaomi stánek Mi Zone, který měl velmi omezený sortiment produktů. To se ovšem 17. května změnilo a my jsme byli u toho!

Již zmiňovaný stánek Mi Zone nahradila 17. května 2019 kamenná prodejna My Store. V té je k dostání kompletně celý sortiment produktů Xiaomi. Fronta zákazníků byla tak dlouhá, že vedla obchodním centrem až ven. Dokonce musela být rozdělena, aby neblokovala vstup do dalších obchodů. Největší nadšenci údajně čekali před prodejnou přes noc.

A není se čemu divit! Pro prvních 330 zákazníků byly připraveny akční produkty, např. Xiaomi Mi A2 za pětistovku nebo hodinky Amazfit Bip za 200 Kč. Po celý den pak platila na prodejně 10% sleva na smartphony a 30% sleva na veškerý další sortiment. Za to rozhodně čekání ve frontě stálo!

Na slavnostní otevření dorazil také regionální manažer Xiaomi pro Českou republiku Gao Guojun. Nechyběla ani Miss České republiky Tereza Vlčková a Jana Šišková či zápasníci MMA Machmud Muradov, David Kozma a Tomáš Linh Le Sy.

Související články

Další články