Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nekompromisní verdikty módní policie? České celebrity mají pro kritiky jasný vzkaz

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
extra focus
Další díl Extra Focusu je tady. Tentokrát se můžete těšit na módní speciál s podzimními trendy. Nebudou však chybět ani názory celebrit na módní polici. Většinou jsme zvyklí na to, že módní odbornice hodnotí známé celebrity. Nyní se podívejte na to, co si známé tváře myslí o svých kriticích.

Co si myslí o módní policii české celebrity? Jakého přešlapu se kdy dopustily? Známé tváře neustále hodnotí odborníci přes módu. Celebrity jsou pod naprostým drobnohledem a když udělají sebemenší přešlap, tak to módní policii neunikne.

Jak se na své módní halucinace tváří samotné celebrity? "Každé moje rozhodnutí, jak jsem chtěla v danou chvíli vypadat se vyplnilo. Čím je člověk starší, tím by to určitě dokázal vytunit lépe. Módní policii neřeším. Většinou ale vím, že končím spíše v těch propadácích," prozradila raperka Sharlota

"Po dobu SuperStar jsem určitě nějaké výpadky měla. A módní policie do našeho světa rozhodně patří," řekla s úsměvem zpěvačka Monika Bagárová, která momentálně patří mezi nejlépe oblékané mladé celebrity. "Já si myslím, že co jsem měla kdy na sobě ke mně v tu danou chvíli nějak patřilo," komentovala své módní přešlapy Lucie Bílá (52).

Modelka Simona Krainová (45) zase o svých nevydařených kreacích nechtěla mluvit. "Já si ale myslím, že je dobré lidi vzdělávat v oblasti módy. Ale práci módním kritikům nezávidím," dodala. Pokud vás zajímá, co řekly další hvězdy, počkejte si na zítřejší nový Extra Focus

Související články

Další články