Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Neklape vám to v posteli? Vodnářům vztah zachrání čokoláda, Střelcům zázvor

Zdroj: Profimedia.cz
horoskop
Nastala zima a vy se cítíte zamrzle a váš sexuální život s vámi. Zima nepůsobí pouze na náš psychický stav, ale i sexuální apetit. Jak k sobě v době ranních mlh a nízkých teplot zase naklonit bohyni lásky a rozdmýchat plamen vášně? Nemusíte hned navštívit speciální obchod s erotickými pomůckami. Postačí vám afrodiziaka. Afrodiziaka jsou látky, co zvyšují sexuální touhu a podporují vzrušení. A přírodních afrodiziak existuje spousta.

Jestliže si nemůžete vzpomenout, kdy naposledy jste prožili vášnivý sex, zkuste vylepšit svůj milostný život afrodiziaky, která ve spojení s daným znamením zvěrokruhu dokáží probudit vaše skryté sexuální touhy.

Energii akčních a impulzivních Beranů nastartuje rozmarýn, bazalka a vanilka. Ty mají totiž dokonalé antistresové účinky a navozují relaxační náladu, která může přerůst až v sexuální orgie.

Sexuální touhy Býků nažhavte rajskými jablky, která patří mezi nejznámější afrodiziaka. Už jeho název napovídá, že se jedná o plodinu, která otevírá cestu k rajské rozkoši. Ne nadarmo se mu říká jablko lásky. Spolehlivým povzbuzovačem je pečené jablko se skořicí.

Blížencům můžete navodit sexuální chtíč pouhopouhou vůní. Proto nepodceňujte výběr vhodných aromatických svíček, masážních olejů. Za symbol vůně lásky se odjakživa považovala růže. Její smyslná vůně totiž dokáže navodit tu správnou milostnou atmosféru a evokuje nejtajnější sexuální představy a touhy.

Citlivé Raky probudíte ke žhavému sexu vůní orchideje a šeříku v kombinaci s rafinovanou a dráždivou vůní pižma. Můžete skoro s jistotou počítat s tím, že vás čeká dlouhá a vzrušující noc.

Nezkrotného Lva ovládnete pomocí medu. Ten má pozitivní vliv na sexuální energii. Medovinou, která je považována za elixír života, si zařídíte noc plnou vášně. Co zkusit medový peeling, se kterým vám váš miláček pomůže?

Spalující vášeň u Panny rozpoutáte významnými afrodiziaky, kterými jsou datle. Mají vysoký obsah cukru, takže dodávají tolik potřebné energie. Tip pro vás: Datle zkuste rozložit po partnerově nahém těle a potom mu od nich pomoci.

Váhy jsou spokojené ve svém trvalém vztahu a nemají rády experimentování. K divokému sexuálnímu zážitku je přimějete kajenským pepřem a skořicí, protože dokáží člověka zahřát a zlepšují prokrvování orgánů. Kajenský pepř ve spojení s kvalitními sýry a bílým vínem dokáže své!

Sexuchtivého Štíra dostane banán, který už jen svým tvarem připomíná mužský sexuální orgán, a tak navozuje příjemné sexuální představy. A nejen to, poslouží i politý horkou čokoládou. Štíra jako drsného milence potěší i aromatický rozmarýn.

Chuť na sexuální hrátky u Střelce probudí zázvor. Zahřeje a zlepšuje prokrvení orgánů, takže romantické koketování přeroste v sexuální orgie. Vyzkoušejte nějakou specialitu z orientální kuchyně, ve které má zázvor své místo.

Kozorohům připravte nápoj dobrého vína. Lehké ovínění milování svědčí. S alkoholem vůbec opadá napětí – uvolňuje serotonin, hormon dobré nálady. Pozor však dejte, abyste nepřekročili míru.

Vodnáře nažhavíte nejznámějším afrodiziakem vůbec – čokoládou. Čokoláda zvyšuje chuť na sex. Látky obsažené v čokoládě stimulují pohlavní funkce. Vyvarovat byste se měli nadměrné konzumaci čokolády, z přítulných kočiček by mohly být obézní kočky, a to samé se týká i kocourů.

Ryby přimějete k sexuálním hrátkám romantikou – pár kapek vanilkové esence do koupele. Jako sexuální stimulanty můžete použít plátky citrusů a pomerančů, taktéž do koupele. Ryby se promění v nespoutané a dočkáte se tak temperamentního milování.

Související články

Další články