Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Někdo zešílel? Na táboře pro youtubery, kde se ubodalo malé dítě, dělají instruktory kriminálníci z TVTwixx

+ Další 4 fotografie
Hodili petardu do autobusu, dali batoh na koleje a sledovali, zda vykolejí vlak. A nyní se starají o malé děti na letním táboře. Přijde vám normální, aby se o děti starali lidé, kteří opakovaně porušují zákony České republiky? Připomínáme, že na tomto dětském táboře se před rokem za nevyjasněných okolností ubodalo malé dítě. Co se bude dít ve Volyni pod taktovou grázlů z TVTixx?

Tady muselo někomu slušně přeskočit! Dětský tábor pro mladé youtubery ve Volyni nemá vůbec dobrou pověst. Před rokem o prázdninách zde za hodně podivných okolností umřelo malé dítě – psali jsme ZDE.

Tento šokující případ nikdy nebyl zcela vysvětlen. Hovořilo se o tom, že youtubeři točili scénu s nožem. A jeden účastník kempu na nůž spadl tak nešikovně, že si probodl krk…

Video kemp ve Volyni ale dál hazarduje se svou pověstí. Tragédie z loňského léta je už zapomenuta?

Podívejte se, co učí malé děti pánové z TVTwixx. Že krást je normální? Že je to legrace? Že vylézat na komíny bez jištění je hrozně moc cool? Že vysmívat se kriminalistům je známkaou hrdinství?

Co se bude dít ve Volyni letos? "Půjdou dát překážku na koleje a budou sledovat, zda vlak vykolejí:https://www.extra.cz/…-dalsi-dohru

Nechápeme, že se najdou rodiče, kterým účast TVTwixx na táboře nevadí… Když se vám o děti starají grázlové, co pak z vašich dětí vyroste?

Související články

Další články