Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Někdo to rád horké a někdo zase RŮŽOVÉ! Jaké krásky tomuto trendu podlehly?

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Růžová, kam jen oko dohlédne. Jaké známé krásky tomuto trendu absolutně podlehly?

Jen růžová to může být… Tak takhle zněl veleslavný refrén hitu Ilony Csákové v 90. letech. A jak všichni moc dobře víme, staré trendy se stále vracejí zpět. Dnes pokud nepotkáte minimálně jednu holku s copánky či růžovou hlavou, jako byste nebyli.

Módnímu trendu podlehlo i mnoho známých žen a rozhodně se nejedná jen o nějaké rebelky! Mezi prvními musíme zmínit ženu Tomáše Kluse (30) Tamaru Klusovou Ta momentálně čeká již třetího potomka, ale ani mateřství ji ve sledování módních trendů nezastavilo… Musíme podotknout, že jí to v růžové velmi sluší.

Další holka s růžovým přelivem je herečka Tereza Voříšková (27). Ta se takto objevila v krematoriu, kde natáčí seriál Dabing Street. Jako brunetce jí to ale sluší mnohem víc.

Zpěvačka Tereza Kerndlová (30) se v růžových vlasech předvedla již na Silvestra. Zde ovšem jde pouze a jen o paruku, ale i přesto jsme na ni nemohli jen tak zapomenout. V té růžové totiž vypadala zatraceně sexy Jako nějaká sexy hrdinka z komiksu. BAZINGA!

Blogerka Nikol Moravcová (29), ta je velmi známá tím, že si v kadeřnických experimentech totálně libuje Její růžový přeliv mnoho dívek inspiroval a možná částečně i díky ní a Michalovi Zapomělovi vidíme tolik žen s krásnými vlasy.

Toužíte po nějaké změně a nevíte, jak na to? Odpověď je snad teď už absolutně JASNÁ!

Související články

Další články