Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Někdo ho držel pod vodou? Školák (7) z Lounska se prý sám utopil ve vaně!

Dítě ve vaně. (Ilustrační snímek)
Obrovské neštěstí se stalo ve středu večer v Nepomyšli na Lounsku. Sedmiletého chlapce našli v bezvědomí ve vaně. Vzhledem k tomu, že vana byla napuštěná vodou, se chlapec zřejmě utopil. Přesnou příčinu smrti ovšem už vyšetřují policisté. Klučina totiž na těle má údajně stopy po násilí.

Když záchranka dorazila na místo, chlapec byl v bezvědomí, píše web TN.cz, který na případ upozornil. I přes rychlou pomoc záchranářů se chlapce bohužel nepodařilo přivést k životu a po převozu do nemocnice zemřel.

Jak je možné, že se ve vaně jen tak utopil, zatím není jisté. Jak ale uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby v Ústeckém kraji Petr Bureš, záchranáři dostali informaci, že se měl chlapec uhodit do hlavy. Zřejmě tak ztratil vědomí. Na webu iDnes.cz se objevila také informace, že klučina měl na těle stopy po týrání.

Do Nepomyšle byli povoláni i policisté. "My jsme požádali o spolupráci policii, protože máme jakási podezření, o kterých nechci mluvit,“ cituje Bureše TN.cz. O jaká jde podezření? Bylo snad všechno jinak? Případ budeme sledovat a přineseme o něm další informace.

Mohlo by vás zajímat

Další články