Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Někdejší Agent 007 byl přemožen: Pierce Brosnana (66) zdolalo stáří, šediny a vrásky

Někdejší Agent 007 byl přemožen: Pierce Brosnana (66) zdolalo stáří, šediny a vrásky
Zdroj: instagram
+ Dalších 16 fotografií
Stařec
Hollywoodská hvězda Pierce Brosnan (66) pořádně zestárnul. Už zdaleka nevypadá jako ten švihácký Agent 007. Uhrančivý pohled Jamese Bonda vystřídaly vrásky a šedivý plnovous.

Pierce Brosnan je jednoznačně jedním z neúspěšnějších herců na světě. Zná ho snad každý a když někde zazní jeho jméno, všichni ihned vědí, o kom je řeč. Hvězda filmů o Agentu 007 se ale pořádně změnila.

Někdejší představitel Jamese Bonda už není takový fešák, jak si ho všichni pamatují. Stárnutí se na něm podepsalo a vrylo se mu do tváře. Vrásek mu přibylo nespočet a je z něho zkrátka stařec.

Seschlý obličej mu jako bonus doplňuje šedivý plnovous, se kterým by se skvěle hodil do role Santa Clause. Důchodový věk ale čeká všechny z nás a Pierce se alespoň může těšit z toho, jak skvěle si zvládá udržet postavu.

Přestože je z něho důchodce a na dveře mu pomalu klepe sedmdesátka, má postavičku jak lusk. Na rozdíl od jeho manželky Keely Shaye Brosnan (56), která se za ty roky pořádně zakulatila, vypadá vcelku ve formě. S manželkou se vydali na romantickou dovolenou na Island a Pierce se nechal vyfotit ve slavné Modré laguně. Musíme uznat, že bez trika vypadá opravdu dobře. Žádné faldíky a špíčky vidět nejsou. Zřejmě na sobě tvrdě maká. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá Pierce Brosnan v důchodovém věku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy