Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nejzvláštnější nevěstinec v Česku! Se silikonovými prostitutkami si můžete dělat, co chcete

+ Dalších 10 fotografií
REPORTÁŽ A GALERIE
Před časem se největším hitem českého internetu stal podnik s název Naughty Harbor, kde si můžete najmout silikonovou milenku a zacházet s ní po libosti. Muži mají možnost užít si radovánek s reálně vypadající pannou, která proti jejich praktikám neřekne ani slovo. A co víc, není to nevěra! Ale jak to chodí, když se za zákazníkem zavřou dveře? Jak se taková použitá panna čistí a udržuje? My máme odpovědi!

Nevěstinec se silikonovými pannami je obklopen tajemstvím a je jasné, že spousta zvědavců touží po odpovědích na otázky, které je trápí. Vyvstává tedy například i dotaz, zda bude v podniku někdy něco zajímavého i pro dámskou klientelu. Bordel nyní nabízí klientům tři různé panny, ty mnohdy tráví víc času následnou očistou než stykem samotným.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že silikonovou pannu stačí po akci opláchnout a polít dezinfekcí, ve skutečnosti to je úplně jinak. Jde o složitý proces, který se může protáhnout až na dvě hodiny. Panna musí být prolita proudem vody, kompletně vydezinfikována včetně dutin a pak znovu prolita vodou. Potom je třeba pannu usušit, napudrovat speciálním pudrem, který slouží rovněž jako další vrstva dezinfekce, a nakonec ji obléct.

Protože silikonové panny nejsou odolné vůči všemu, je potřeba je pravidelně udržovat, aby byly stále atraktivní. Majitelé podniku Naughty Harbor jsou připraveni panny kdykoliv opravit tak, jak bude potřeba. Není divu, cena jedné panny se totiž pohybuje okolo padesáti tisíc, což není zrovna malá částka. Je tedy lepší se o panny starat než kupovat nové.

Bohužel pro dámy, tato zábava je zatím výhradně mužskou záležitostí. Zoufat si ale nemusíte, podnik totiž hodlá do budoucna zařadit do nabídky i silikonové panáky, ovšem pokud po nich stoupne poptávka. Pokud tedy máte zájem o nezávazný sex s umělým chlapem, dejte to najevo.

Do budoucna tu bude i možnost radovánek s roboty. Na to si ale budeme muset ještě počkat, a tak nám teď nezbývá nic jiného než si užívat s lidmi nebo pannami tak reálnými, až z toho mrazí. Některé z nich jsou svolné dokonce i k rozhovoru, portál G.cz proto jednu ze silikonových prostitutek vyzpovídal!

Mohlo by vás zajímat

Další články