Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejznámější nevěsta ze Svateb: Mykytenko se chlubí svými pevnými čtyřkami

Natálie je vážně sexy ženská.
Zdroj: Instagram N. Mykytenko
+ Dalších 11 fotografií
sexy foto

Hvězda první řady show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) se opět odvázala a fanouškům se na Instagramu pochlubila svými pevnými čtyřkami. Natália nenechává pánům příliš prostoru pro představivost. Tohle sexy tělo je pořád k mání.

Blondýnka Natália Mykytenko ví, jak muže potěšit. Na svém Instagramu pravidelně sdílí velmi odvážné snímky, na kterých dává na odiv své bujné poprsí. "Jakákoliv energie, kterou popíráte, se stane pro Vás démonem. Stane se Vaším vnitřním mučitelem. Zbavte se svých démonů - přijměte je," napsala k fotce v sexy prádélku.

Známá nevěsta z pořadu Svatba na první pohled si začátkem letošního roku nechala upravit své přednosti. A sama se jich nemůže nabažit. "Byl to můj dlouhodobý sen asi od sedmnácti let. Miluju velká ňadra na ženách. Věděla jsem, že do toho jednou půjdu," promluvila na sociálních sítích o svém dlouholetém přání ještě před augmentací.

Dělám si, co chci

Půvabná blondýnka se nedávno pro eXtra.cz svěřila, že je šťastně nezadaná. "Mám svobodu, můžu si dělat, co chci. Nikdo mě neomezuje a mám čas sama na sebe. Posouvám se dál a nikdo mě v tom nebrzdí. Možná se ještě hledám," uvedla s tím, že se aktuálně věnuje prioritně svému Instagramu, který ji díky proslavení v reality show dokonce živí. "Pracuji na svém Instagramu, ten mě živí na sto procent. Chci si ale také otevřít vlastní byznys s tím, čemu se věnuji nejvíc, tedy oblasti duchovního rozvoje. Víc o tom ale prozrazovat nebudu, protože nic nechci zakřiknout," dodala tajuplně.

V galerii se podívejte na top 15 snímků téhle rajcovní blondýnky.


Související články

Další články