Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejznámější influencerka světa Kylie Jenner se stala podruhé maminkou! Odtajnila i pohlaví dítěte

Kylie Jenner podruhé porodila! Dítě čekala s Travisem Scottem
Zdroj: Showpix
+ Další fotografie
Porod

Influencerka a jedna z hlavních osobností reality show Keeping Up With the Kardashians Kylie Jenner (24) přivítala na svět 2. února již druhého potomka. Informovala o tom ale až nyní prostřednictvím Instagramu. Jak zjistil web People, společně s partnerem, rapperem Travisem Scottem (30) mají chlapečka. 

Kylie Jenner patří k nejznámějším influencerkám na světě. Jen na Instagramu ji sleduje přes 300 milionů lidí a časopis Forbes ji zařadil na jednapadesátou příčku self-made bilionářů. Známou se ale stala hlavně díky klanu Kardashian-Jenner a jejich reality show Keeping Up With the Kardashian (Držte krok s Kardashianovými, pozn. red.).

Kylie nyní na sociálních sítích oznámila radostnou novinku. Dne 2. února 2022 se jí narodil již druhý potomek a dojemnou fotografii sdílela i s popiskem 2/2/2022 na Instagramu. Její agenti webu People potvrdili, že se jí narodil chlapeček, jméno je však zatím tajemstvím.

Vztah plný krizí

Potomka čekala se svým partnerem, rapperem Travisem Scottem. Ti společně mají ještě čtyřletou dcerku Stormi a jejich vztah prošel nejednou krizí. V říjnu 2019 se rozešli, avšak o rok později se dali znovu dohromady. V září 2021 oznámila Kylie druhé těhotenství.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy