Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nejznámější hollywoodské celebrity na záchytce: Drogy a alkohol je dohnaly až na samé dno

Tihle si to opravdu zasloužili.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 57 fotografií
Tyto snímky si nikdo za rámeček nedá. Jak vypadají fotografie celebrit pořízené na policejní záchytné stanici? Tohle jasně dokazuje fakt, že můžete být nejslavnější hvězda Hollywoodu, ale pokud se budete chovat opilí jako idioti, záchytka vás holt nemine.

Některé hollywoodské celebrity si myslí, že když mají peníze, jsou slavné a každý je zná, tak si můžou dělat, co chtějí. Mezi největší rebely, kteří několikrát skončili na záchytce nebo v policejní cele či dokonce před soudem, patří jednoznačně královna večírků Paris Hilton, problémová holka Lindsay Lohan a herec, který vyměnil talent za fet, Macaulay Culkin.

Všechny tyhle hvězdičky absolutně nezvládly svou lehce nabytou slávu a začaly se utápět v drogách nebo alkoholu. Nejhůře skončil nejspíše kdysi populární dětský herec Macaulay Culkin. Ten svůj talent promarnil kvůli závislosti na drogách.

Z kdysi pohledného kluka je momentálně troska, která se snaží dát se dohromady, ale herecké nabídky se už v žádném případě nehrnou jako kdysi. O něco lépe je na tom milionová dědička Paris Hilton a věčně problémová Lindsay Lohan.

Obě dvě mají zkušenosti s policií, drogami a alkoholem. Jenomže Paris má stále tolik peněz, že by z toho vyžily ještě děti jejích dětí, a Lindsay se dává pomalu dohromady a sem tam jí nějaká ta role ještě přistane.

Související články

Další články