Některé hollywoodské celebrity si myslí, že když mají peníze, jsou slavné a každý je zná, tak si můžou dělat, co chtějí. Mezi největší rebely, kteří několikrát skončili na záchytce nebo v policejní cele či dokonce před soudem, patří jednoznačně královna večírků Paris Hilton, problémová holka Lindsay Lohan a herec, který vyměnil talent za fet, Macaulay Culkin.

Všechny tyhle hvězdičky absolutně nezvládly svou lehce nabytou slávu a začaly se utápět v drogách nebo alkoholu. Nejhůře skončil nejspíše kdysi populární dětský herec Macaulay Culkin. Ten svůj talent promarnil kvůli závislosti na drogách.

Z kdysi pohledného kluka je momentálně troska, která se snaží dát se dohromady, ale herecké nabídky se už v žádném případě nehrnou jako kdysi. O něco lépe je na tom milionová dědička Paris Hilton a věčně problémová Lindsay Lohan.

Obě dvě mají zkušenosti s policií, drogami a alkoholem. Jenomže Paris má stále tolik peněz, že by z toho vyžily ještě děti jejích dětí, a Lindsay se dává pomalu dohromady a sem tam jí nějaká ta role ještě přistane.