Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejznámější holčička z reklamy na Kofolu se vrací: Natáčí nový spot pod taktovkou Okamury

Sandra Flemrová: Holčička z reklamy na Kofolu se vrací na televizní obrazovky
Zdroj: se souhlasem Kofoly, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
reklama

"A bude mít prasátko zuby zahnutý nahoru?" Tuto dnes již legendární větu si snad pamatuje každý. Reklama s roztomilou holčičkou, která jde s tatínkem do lesa pro stromek, se stala již nedílnou součástí českých Vánoc. Ze Sandry Flemrové (23) za ta léta vyrostla půvabná sestřička v zubní ambulanci, která se nyní vrací na televizní obrazovky, jak oznámila Plzeňskému deníku.

Holčička vyráží s tatínkem (Josef Polášek) pro vánoční stromek. Během řezání malé dívence říká, co se musí udělat pro to, aby viděla "zlaté prasátko". Následné věty "A bude mít taky zahnutý žuby nahoru?" a "Nene, já nemusím, já už ho vidím", rozesmívají diváky dodnes a prakticky již zlidověly.

Po téměř 20 letech se Sandra Flemrová jako roztomilá holčička z reklamy vrací na obrazovky. Nebude asi překvapením, že si půvabnou ženu opět ukořistila značka Kofola, která ji vlastně proslavila po celé zemi.

"Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mi byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků, jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života," řekla Flemrová Plzeňskému deníku a prozradila, že se letos představí coby tvář Cirkulky, nového projektu známého nápoje.

Spot režíroval Okamura

"S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko "ne, ne, já nemusím, já už ho vidím" přišel úplně přirozeně," řekl zmíněnému serveru Pavol Chalupka, marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko. "Nejenže je Sandra s Kofolou spojená už skoro 20 let, ale zároveň patří k mladé generaci, pro kterou je udržitelnost klíčová. A jestliže cirkulace lahví spočívá v jejich vracení, vrátili jsme i holčičku," dodal.

Reklamní spot, který je již dostupný na YouTube, se natáčel u sousedů na Slovensku poblíž Záhoří. Režie se ujal Ruy Okamura, syn šéfa SPD Tomia Okamury.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy