Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nejznámější DJku Luccu zdrtila korona: Cítila jsem se prázdná a nenaplněná

Zdroj: Archiv DJ Lucca
+ Další 2 fotografie
Deprese
Krásnou a úspěšnou DJ Luccu současná situace trápí. V listopadu se u ní projevily úzkosti, takže se rozhodla vyhledat odbornou pomoc a postavila se k problému čelem. Ačkoliv bylo zdánlivě všechno v pořádku, naše nejznámější DJka nebyla tak úplně spokojená. Chyběl jí kontakt s fanoušky a seberealizace. Naštěstí krizi překonala a nyní má mnoho nových nápadů.

Žijete velmi aktivně, jste úspěšná žena, proč máte úzkosti?

Byla jsem zvyklá žít naplno. Měla jsem režim a najednou jsem se cítila prázdná a nenaplněná. Mluvím o tom otevřeně, protože si myslím, že tento problém nemám jen já. Zdánlivě mi nic nechybí, mám dva skvělé syny, úžasného a velmi pracovitého manžela, netrpíme finančním nedostatkem, ale přesto mi něco chybělo. Byl to režim a seberealizace. O víkendech jsem byla zvyklá hrát pro lidi, v týdnu vozit děti do školy, na kroužky, chodit cvičit, hrála jsem i ve svých letech skoro vrcholově ping-pong a teď nic. Je to divná doba.

Hrála jste ping-pong?

Jasně. Dělala jsem to v mládí a před nějakou dobou jsem se k tomu vrátila. Sehnala jsem si profesionálního trenéra, který trénoval mně i kluky, a opravdu jsem závodila ve druhé nejvyšší lize profesionálů. Bylo to super, měla jsem náplň a cíl, teď si pro radost hraji v garáži, ale samozřejmě to není ono. Sociální kontakt a možnost s někým poměřit síly mi chybí.

Vy jste hodně sportovně založená, že?

Celý život jsem sportovala. Někteří kolegové DJ po akci spali až do odpoledne druhého dne, ale já jsem se snažila držet si svůj řád včetně pohybu. Cvičím pilates, chodím běhat, miluju zimní sporty – snowboard, lyže, běžky, skialpy, ale přesto na sobě začínám pozorovat, že mám problémy se spánkem. I přes veškerou snahu jsem si ten biorytmus za těch 18 let trochu přehodila a teď se mi to všechno nějak sečetlo dohromady.

Jste tedy v jisté nepohodě, a tak jste to začala řešit?

Ano, začala jsem chodit k psychologovi, nevidím na tom nic špatného. Na hodně věcí jsem přišla a začala jsem hledat nějaký způsob, jak to prázdno, které jsem cítila, vyplnit. Myslím, že jsem se dost posunula a chystám nějaké novinky pro svoje fanoušky. Skvělé nápady má i manžel, takže se to určitě posouvá k lepšímu. Pracuji na sobě, chci mít dobrou náladu, ale člověk tomu musí jít naproti. Přes Vánoce se nám podařilo vyrazit do Dubaje na týden a tam jsem načerpala nové síly, bylo to super.

Jak zvládáte online výuku svých dětí?

Možná i to byl jeden z důvodů mých smutných nálad. Kluci už nejsou úplně malí, mladší syn chodí do druhé třídy, takže aspoň on má nějaké povinnosti, a starší syn už je tak samostatný, že si online výuku zvládá obstarat sám. Samozřejmě musíme s manželem zkontrolovat úkoly a uvařit, ale už jim nemusím od rána do večera stát za zadkem a tím pádem jsem měla opět více času uvědomit si, že se nerealizuji.

Váš manžel Michal Dvořák je velmi úspěšný hudebník a producent, jak situaci zvládá on?

On je neuvěřitelně pozitivní a pracovitý člověk. To je velká výhoda mít vedle sebe někoho takového. Michal se soustředí na nové projekty a snaží se udržet to, co před časem rozjel. Zejména hudebně-audiovizuální programy Vivaldiano, iMucha a také festival Soundtrack Poděbrady, který byl minulý rok zasažen pandemií a musel být uskutečněn v menším rozsahu. Můj manžel je hyperaktivní člověk, který neustále něco vymýšlí a je opravdu enormně pracovitý.

Je pravda, že projekt Vivaldiano namluvil slavný James Bond Pierce Brosnan?

No pozor, u toho jsem byla! Byl to velký zážitek, potkat se s takovou hvězdou. Když vás celým programem provází mluveným slovem Pierce Brosnan, má projekt větší exkluzivitu, takže se Michal spojil s manažerem Brosnana a letělo se do LA do studia, kde to celé za dvě hodinky namluvil. Přijel velký šarmantní elegán. Velmi příjemný starší charismatický muž, který měl dobrou náladu a krásnou košili. Byl velmi skromný a normální. Celý text nám namluvil na několik způsobů, jednou vážným tónem, pak veselým, dramatickým a všechno mělo něco do sebe. Samozřejmě to nebylo zadarmo, ale to setkání bylo opravdu mimořádné.

Co byste popřála čtenářům eXtra.cz?

Ať všechno v klidu zvládnou, ať se nebojí o svých pocitech hovořit a samozřejmě hodně zdraví. Těším se na svoje fanoušky, až se společně potkáme na nějaké hezké akci.

Související články

Další články