Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nejznámější český youtuber slaví 25. narozeniny: Tyhle vtipné komentáře napsali fanoušci pod jeho 3 nejsledovanější hity!

Kovy ve StarDance.
Zdroj: Showpix
+ Další 2 fotografie
narozeniny

Známý český youtuber Kovy alias Karel Kovář slaví 11. září svoje pětadvacáté narozeniny. Mladý influencer, moderátor, dabér a spisovatel v jedné osobě už toho stihnul víc než mnozí jiní za celý život. Připravili jsme pro vás jeho tři nejsledovanější písničkové parodie a ty nejpeprnější komentáře, které mu k nim lidé napsali.

Influencer Karel Kovář (25) se proslavil původně svým youtubovým kanálem Gameballcz, kam nahrával vtipné sestřihy pořadů a velmi často k nim prováděl vtipný dabing. Oblíbené se stalo zejména Prasátko Slezina (což je jeho předabovaná verze původního Prasátka Pepy), ale i parodie televizní věštky, kuchařských pořadů Ládi Hrušky nebo Haliny Pawlowské.

Později prorazil se svým kanálem Kovy, kam natáčel vlogy, tematická videa a skeče. Dnes natáčí trefná videa hlavně na aktuální, často politická, témata. Momentálně jej odebírá skoro 850 tisíc fanoušků a nemá tedy daleko k překonání milionového mezníku.

Despacito

Mezi jeho populární komediální počiny patří také poučné písničky. V nich si nehraje na to, že by dokázal skvěle zpívat, ale zato trefně vystihuje problémy mladých lidí v moderní době. Jeho vůbec nejsledovanější písničkou je Despacito. Text písně trefně reaguje na populární španělskou píseň, která zněla v létě 2017 snad ze všech rádií, aniž by lidé pořádně tušili, co se tam zpívá. Kovyho česká parodie na písničku má nyní přes 12 milionů zhlédnutí.

Nejvtipnější komentáře:

"Díky. Teď mi zní v uších ta tvoje verze."

"Zajímalo by mě, po kolikáté si to pouštím?"

"Tohle je jediná verze Despacito, která se dá poslouchat."

"Mám to nastavený jako budík!"

"Učitelka: Děti, jak dělá kočička?

Děti: Mňau.

Učitelka: Správně, a jak dělá rádio?

Děti: Despacito."

"My budeme tuhle písničku zpívat ve škole."

"Ty jsi super, máme toho hodně společného. Třeba jako: Chci se naučit španělsky a nejde mi tóóó."

Závislák

Písnička, která pojednává o přehnaném množství času, který trávíme na internetu a sociálních sítích, každý na tom svém mobilu nebo notebooku. Text písničky je jako vždy velmi jednoduchý, ale přitom, jak už u Karla bývá, neuvěřitelně chytlavý. První sloka je o tom, jak holka přemlouvá kamaráda, aby si kvůli ní založil sociální sítě, druhá o tom, že by chtěla, aby trávil na sítích méně času, ale on to odmítne, protože se stane na sociálních sítích závislý. Čtyři roky stará písnička má už přes 8 milionů zhlédnutí.

Nejvtipnější komentáře:

"Tak teď jsem se stal závislák na té písničce. Děkuji Kovy."

"Tajně jsi trénoval do StarDance, co?"

"Moje mamka se z toho zbláznila. Furt si to zpívá. Vážně!!!"

"Ty jsi napsal písničku o mojí kamarádce. Ta se popuká, až to uvidí! A vlastně si myslím, že se ti povedlo napsat písničku o většině naší generace!"

"Tohle kdybys ukázal Zemanovi, tak má Česká republika nového prezidenta."

"Diskotéky 2012: Gangnam Style.

Diskotéky 2018: Závislák."

"S tím psím filtrem ti to hrozně sluší, Kovy."

Selfie Bitch

Písnička, v které si youtuber vzal na hlavu blonďatou paruku a publikoval ji v roce 2016, má nyní už přes 6,7 milionu zhlédnutí. "Tentokrát je to varování před tím, jak to může dopadnout, když nad vámi kontrolu převezme Selfie Bitch... A věřte nebo ne, je v každém z nás!" napsal Kovy do popisku videa. Písnička je určená nejen mladým holkám, které se fotí na sociální sítě bez toho, aby si dobře promyslely následky. A také to, že fotky může vidět kdokoliv.

Nejvtipnější komentáře:

"Ten pocit, když si Kovy nakreslí linky líp než některé holky!"

"Viděl jsem Kovyho trenky. Můžu spokojeně zemřít."

"Všechny tvoje písničky si zpíváme ve škole na hudebce! Učitelka se hodně nasmála."

"Zazpívali jsme to ve škole a dostali jsme poznámku."

"Kovy, divím se, že se ti něco nestalo s hlasivkami."

"Ten pocit, když jsou Kovyho písničky lepší než většina normálních dnešních písniček."


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy