Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejznámější český youtuber končí: Jirka Král ztratil motivaci

Většina dospívajících děti v Česku se chce věnovat především YouTube. Na to, jak jsme poměrně malá země, máme youtuberů docela hodně. Z těch nejlepších se stávají doslova celebrity, které fanoušci nahánějí na každém rohu. Neznámějším youtuberem Česka je Jirka Král, který ohlásil, že končí.

Jirka Král patří mezi průkopníky českého YouTube. Jeho cesta za slávou začala před několika lety v reality show Farma. Soutěž sice nevyhrál, ale otevřela mu nové možnosti, kterých se nebál využít.

Na začátku jeho kariéry na YouTube stálo video, ve kterém se divákům snažil pouze poděkovat za jejich přízeň. Poté začal točit krátké parodie na show Farma, jeho kariéra se začala postupně rozjíždět a sledující přibývali.

Jirka Král se dokázal probojovat z nuly až na milion odběratelů. Když jich dosáhl, rozhodl se, že skončí. Jirka Král se nechal slyšet, že chce začít žít nový život a k natáčení dalších videí ztratil motivaci.

„Teď už necítím tu možnost, že by mě to mohlo někam posouvat dál, tak je potřeba to utnout, skončit, a začít dělat něco jiného," řekl. Jako rozloučení se svými fanoušky natočil hodinový dokument, na který se můžete podívat.

Související články

Další články