Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejžhavější zachránkyně přírody, modelka Helena Houdová bojuje za deštné pralesy úplně nahá!

Helena je i po třech dětech stále sexy.
Zdroj: extra
+ Dalších 6 fotografií
Helena Houdová je poslední dobou za až moc hodné a nevinné děvče. Proto není divu, že její poslední odvážná fotka, kde je zcela nahá, potěšila celou rodnou zem.

Úspěšná modelka a trojnásobná matka Helena Houdová (36) trvale žije v USA, kde vychovává všechny svoje děti po rozvodu úplně sama. Snaží se, aby žila v co možná největším souznění s přírodou, a svoji filozofii předává dál prostřednictvím svých sociálních sítí.

Poslední dny Helena tráví na dovolené v indonéském pralese. Chce tak zároveň pomáhat organizaci Prales Dětem, která vykupuje pozemky od místních a zachraňuje tak přírodu před drsným průmyslem.

Musí se nechat, že takovou ochránkyni přírody by v reálu chtěl potkat úplně každý. Zcela nahá a meditující Helena uprostřed divoké panenské přírody, to je pohled pro bohy…

„Propojena se Zemí, Vodou, Vzduchem, Ohněm, se sebou a Všemi,“ napsala si modelka Helena Houdová k fotografii na svém Instagramu.

Helena Houdová už dlouho prosazuje opravdu hodně zdravý životní styl (pro někoho až úmorný), což v jejím podání znamená splynutí s přírodou bez konzumace masa nebo vařených potravin.

Související články

Další články