Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejžhavější video Terezy Kerndlové: Sexy zpěvačka odhalila tělo v titěrných bikinách

+ Dalších 53 fotografií
Žhavá zpěvačka Tereza Kerndlová (32) se rozhodně nemá za co stydět. Svou krásu si nepochybně uvědomuje, i to je důvodem, proč na svém Instagramu ukázala video, v němž předvádí své ladné křivky pod vodou a to jen v titěrných bikinách.

Tereza Kerndlová není jen výbornou zpěvačkou a moderátorkou, jak nedávno dokázala v soutěži The Voice, ale i nádhernou ženou. Jako by snad s přibývajícím věkem byla stále krásnější a ve 32 letech vypadá mnohem lépe než ve dvaceti.

Je zcela evidentní, že Kerndlová pro svůj vzhled něco dělá. Především na své postavě tvrdě pracuje a výsledky jsou více než znatelné. Kdykoliv se totiž tato zpěvačka vyfotí v plavkách, muži doslova šílí.

Své fanoušky nyní Tereza potěšila videem, ve kterým pod vodní hladinou ukazuje své nádherné tělo jen v malých bikinách, které nedávají příliš prostoru fantazii. Nutno podotknout, že tahle žena skutečně umí být svůdná a svůj šarm využívá dokonale. Podívejte se sami. Pokud vám video nestačí, podívejte se i do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články