Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejžhavější Ukrajinka současnosti: Svým poprsím by zastavila i tank

Alena Omovych: Nejžhavější Ukrajinka současnosti
Zdroj: Instagram Aleny Omovych
+ Dalších 7 fotografií
Modelka

Alena Omovych patří mezi ženy, které jsou nepřehlédnutelné. Za to může jak její krása, tak především velikost poprsí, kterým se tak chlubí. I díky němu šestadvacetiletá Ukrajinka získala na Instagramu přes jeden a půl milionu sledujících.

Alena Omovych začala budovat svou kariéru influencerky v roce 2018, kdy sdílela první příspěvek na Instagramu. Tím bylo zpomalené video, na kterém předvedla své svůdné křivky. Od té doby Aleně naskakují sledující každý den raketovým tempem.

Dnes už má přes 1,5 milionu sledujících a není se čemu divit. Ukrajinská kráska totiž zaujme hned na první pohled. Kromě dlouhých nohou a štíhlé postavy hrají prim Alenina obří prsa.

Vydělává balík

Jak jinak, poprsí není přírodní, ale jde o práci plastických chirurgů. I tak se za útlou Ukrajinkou otočí nejeden muž. Obzvlášť když si modelka obleče těsné šatičky, skrz které je vidět snad vše.

Sexy postava vynesla pohledné brunetce už pořádný balík. Denně díky své sledovanosti vydělává tisíce eur, které investovala například do módního obchodu Lior Boutique v Kyjevě.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy