Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nejžhavější účastnice show Like House: Původně jsem servírka, na TikTok mě přivedla ségra

Barbora Stříteská ze show Like House: Na TikTok mě přivedla ségra
Zdroj: Se souhlasem Barbory Stříteské
+ Dalších 11 fotografií
Vymakaná bohyně

Barbora Stříteská (22) je jedna z účastnic nové primácké reality show Like House, ve které se společně s dalšími influencery utká o přízeň diváků a také peněžní výhru. Báře je teprve dvacet dva, už ale baví tisíce fanoušků na TikToku.

Žena mnoha profesí

Od dubna můžete sledovat Barboru Stříteskou v primácké reality show Like House, kde ji zavřou společně s dalšími influencery do vily. Proč se pro účast v soutěži rozhodla? "Je to určitě velikánská zkušenost pro mě a pro všechny, kteří tu jsou se mnou. Mě to strašně nabudilo a rozhodnutá jsem byla téměř okamžitě," svěřila se Barča.

Bára je dvaadvacetiletá rodačka z Prahy, která je pro všechnu srandu. Na TikToku baví tisíce fanoušků právě svým božím humorem. Krásná Bára je rodinný typ a miluje děti. Práce se rozhodně nebojí a není to žádná lenoška. Už ve čtrnácti pracovala v dětském koutku, kde připravovala dětské narozeninové oslavy, živila se také jako servírka, sestřička na zubním, stevardka ve vlaku a asistentka. Teď je z ní známá influencerka. Barbora má moc ráda zvířata, takže se snaží vyhýbat masu, se zvířaty totiž cítí.

Hatery neřeší

Bára je ale taky pěkná rebelka, přes svůj nízký věk má už čtyři tetování. "Na ruce mám tetování věnované mamce, na břiše mám holubičku a na nártu mám citát, kterej je pro mě hodně osobní. Jo a vlastně mám i jedno na zadku, takže čtyři," říká Barča.

"K videím na TikToku jsem se dostala tak, že mi moje mladší sestra o aplikaci řekla. Pro mě byla aplikace zajímavá hlavně tím, že můžu ukázat, jaká doopravdy jsem. Na fotkách můžu připadat lidem jako namyšlená holka, ale vůbec to tak není. A hlavně těmi videi můžu dokázat, že to opravdu nejsem," sdělila redakci eXtra.cz Bára. K práci influencera ale patří také hateři. Nenávistné komentáře pak dokáží pěkně zamávat s psychikou, zvlášť u mladého člověka. "Myslím si, že každý člověk, který je na internetu, má hatery. I já je mám, ale snažím se si špatné komentáře na svou osobu nebrat příliš k srdci," svěřila se nám Barbora.

Miluje latinu

Bára mimo jiné miluje vaření. Hlavně asijskou kuchyni. Taky zbožňuje hudbu. "Ráda poslouchám soul, R&B a rap či latinskoamerické písničky a hlavně na ně ráda tancuji. Mezi mé další koníčky také patří fitko. Ráda o sebe pečuji, ať už právě posilováním nebo péčí o celé tělo, jako je třeba pleť nebo vlasy," říká Bára, která má postavičku jako lusk. Do budoucna plánuje tři děti a manžela, který ji bude ve všem podporovat. A kam ji osud zavane dál? To se přece uvidí.

Související články

Další články