Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejžhavější Turek, kterého zná celý svět: Češky z Yamana naprosto šílí

Can Yaman: Slavný Turek je renesanční muž a dokonalý student
Zdroj: profimedia.cz, archiv Can Yaman
+ Dalších 5 fotografií
Sexy Turek
Turecký herec Can Yaman (31) se stal miláčkem žen během krátké doby. Češky naprosto šílí z jeho pronikavého a tajemného pohledu a sexy zevnějšku. Mimo to však není jen svůdný krasavec. Can Yaman je také ukázkový příklad dokonalého studenta a renesanční osobnosti. Věděli jste, že je to vášnivý muzikant a také sportovec?

Je dost pravděpodobné, že jste už někde narazili na jméno Can Yaman Tento Turek s bezednýma očima totiž okouzlil nespočet žen a dál se jejich řady rozšiřují. A pokud jste vášnivými divačkami telenovely Příchuť lásky, je to jasné. Dokonalý podnikatel Ferit vás okouzlil stejně jako svou televizní lásku Nazli.

Dokonalý student Can Yaman

Za v současné době nejvíce sexy tureckým hercem s dokonalým zevnějškem stojí také velmi inteligentní a vzdělaný muž. Patří mezi ty nejlepší studenty. Středoškolská léta strávil na italském lyceu Liceo Italiano, kde se ukázal jako premiant. Díky svým úspěchům se dostal do Spojených států na výměnný pobyt. Yaman má vystudovanou právničinu na Yeditepe University Faculty, kde získal stipendium a odpromoval v roce 2012. A ve svých 29 letech se rozhodl ve studiích pokračovat. Studuje teď na Eastern Mediterranean University (EMU) na fakultě cestovního ruchu v programu management hotelnictví. Vypadá to, že tady budou velké investice!

Herectví však bylo jeho srdci o dost bližší než cokoliv jiného. Během doby, co působil jako právník, docházel na soukromé hodiny herectví. A jeho talent se předvedl v plné parádě, v současné době Yaman patří mezi nejlepší a nejúspěšnější turecké herce. Poprvé stál před kamerou v roli Bedita v seriálu Gönül İşleri z roku 2014. Pak prošel několika dalšími televizními seriály a telenovelami a v roce 2017 byl dosazen do role podnikatele Ferita v telenovele Příchuť lásky Velmi oblíbený je také v telenovele Recept na lásku

Hudebně a sportovně nadaný

Umí hned několik jazyků, mluví rodnou turečtinou, dále italštinou, angličtinou a němčinou. Nebudeme si nic nalhávat, všechno jsou to svým způsobem složité jazyky. Představte si jeho češtinu, kdyby se ji naučil...

Mimo to, že je jazykově nadaný, se také našel v oblasti hudby a sportu. Hraje na klavír a kytaru, má rád fotbal, věnuje se badmintonu, stolnímu tenisu a není mu cizí ani projížďka na raftu. Díky svým 183 centimetrům také hraje basketbal. Spoustu času navíc tráví v posilovně, takže jeho statná postava je těžce vydřená.

O své soukromí se Yaman dělí velice nerad, ale vypadá to, že mají fanynky velké štěstí. V současné době je pravděpodobně single, pokud ne, umí svou partnerku velmi dobře utajit. Na sociálních sítích je ale s fanoušky "v kontaktu", pravidelně totiž přidává příspěvky.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy