Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvák Jason Derulo je považován za nejpřitažlivějšího umělce současnosti! Lidé z jeho show šílí

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Americký zpěvák, skladatel a tanečník Jason Derulo je nejprodávanějším umělcem této generace a už za pár měsíců to rozbalí v Praze! Na začátku kariéry psal písně pro hvězdy Lil Wayne, Pitbull, Diddy, Sean Kingston a další. V roce 2011 se začal věnovat také vlastní pěvecké kariéře. Je mistr zpěvu i tance.

Během let prodal Jason Derulo více než 80 milionů singlů po celém světě, získal více než tři miliardy zhlédnutí videí na YouTube a 2 miliardy přehrání skladeb na Spotify, to vše díky své skvostné schopnosti najít nové pohledy na vyzkoušené trendy a tvořit tak trendy zcela nové.

Výsledkem je 11 platinových singlů včetně “Want to Want Me”, “Whatcha Say”, „In My Head“, „Ridin' Solo“, „Don't Wanna Go Home“ a "It Girl”. Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa zaznamenaly poslechovost více než 21 miliard posluchačů.

Jason Derulo získal reputaci globální megahvězdy a řadu prestižních ocenění. Stal se pětinásobným vítězem na BMI Pop Awards v roce 2011 a navíc byl oceněn jako „skladatel roku“. Také získal tři ceny Teen Choice a řadu mezinárodních nominací na ocenění včetně MTV Video Music, MTV Europe Hudba, Billboard Latinská hudba, ARIA Hudba, Americká hudba, NAACP Image a MOBO Awards. Byl nominován na Cenu iHeart Radio Music Award za „Nejlepší spolupráci“ s 2 Chainz u skladby „Talk Dirty“.

Teď svoji proslulou megashow přinese do Prahy 25. 10. 2018. Jeho vystoupení je známé tím, že má nejvíce sexy a žhavé tanečnice a sám je vlastně talentovaným tanečníkem a umí to na pódiu pořádně rozjet!

Související články

Další články