Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejžhavější muži nad 50 let: Těchto 19 slavných vypadá skvěle i po půlstoletí na světě

Nejžhavější muži nad 50 let: Těchto 19 slavných vypadá skvěle i po půlstoletí na světě
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Opravdu muži zrají jako víno? Ano, i to je možné. Zatímco někteří muži nezastavitelně stárnou, jiní na sobě tvrdě makají, aby i po padesátce vypadali dobře. A jako důkaz jsme pro vás připravili seznam 19 slavných mužů, kteří jsou k nakousnutí i přesto, že už to nejsou žádní mladíci.

Někteří si možná pod slovy muž po padesátce představí staršího taťku s pivním panděrem, který jen v ošoupaných hadrech dřepí na gauči a sleduje televizi. My vás však chceme vyvést z omylu, protože rozhodně ne všichni jsou tací.

Těchto 19 slavných mužů, na které se můžete podívat ve fotogalerii, vás přesvědčí o opaku. Jsou důkazem toho, že věk je jen číslo. Takže pánové, i po padesátce se lze udržovat ve formě.

Takový Hugh Jackman, který i ve svých 51 letech tvrdě dře v posilovně, se může pyšnit ukázkovou postavou. Nebo co třeba Daniel Craig Představitel Jamese Bonda je zatraceně sexy, ačkoli je mu už 52 let.

Hodně pak překvapil i Daniel Volopich, kterému už pomalu táhne na 60. Jeho manželka Andrea Verešová (40) se nedávno pochlubila manželovou fotkou v plavkách a všem spadla brada. Takovou postavu u Daniela nikdo nečekal. Český boháč a podnikatel Volopich vypadá na 56 let neskutečně. Že má Andrea doma takového fešáka, jí jistě závidí nejedna dáma.

Na další slavné muže, kteří vypadají vzhledem ke svému věku naprosto skvostně, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy