Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Nejžhavější moderátorka Česka: Krásná Karolína odhaluje křivky ve spodním prádle!

Karolína pracuje v redakci Nova Plus.
Zdroj: Se souhlasem K. Hejdové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
odvážné snímky

Karolína Hejdová alias Cara, jak si na sociálních sítích říká, je nejen expertkou na spodní prádlo, ale také moderátorkou. Na Nova Plus komentuje, co se děje v reality show Survivor. Navíc je čarovně krásná. V galerii vám přinášíme nejžhavější fotky této influencerky!

Na sociálních sítích vystupuje Karolína Hejdová jako Cara. Přidává snímky ve spodním prádle a je tak ihned jasné, jakému tématu se věnuje nejvíce. Jak sama v rozhovoru pro Daily Style řekla, spodní prádlo vnímá jako šperk ženského těla a všechno začalo tím, když si pořídila své první podvazky.

Karolína Hejdová se zabývá Survivorem

Kromě toho, že se věnuje prádlu, pracuje také jako redaktorka v online redakci Nova Plus a připravuje bonusový obsah k TV pořadům. V současnosti se zaměřuje hlavně na Survivor, který komentuje a čte reakce uživatelů.

Se svlékáním na sociálních sítích nemá žádný problém a často na fotografiích odhaluje kůži.Jsem pravej narcis! Pozornost mi nevadí. Byla jsem tak vychovaná,“ připomněla. Sympatická influencerka by vzhledem k tomu, jak se udržuje ve formě, mohla z fleku vyrazit jako účastnice Survivoru, který zatím jen komentuje.

Cara studovala fotografii

Karolína Hejdová studovala fotografii a později začala tvořit i obsah na YouTube. „Tvořit obsah tam je daleko náročnější než na Instagramu a více to vypovídá o kreativitě tvůrce. Mám pocit, že hezké fotky dokáže mít dnes už každý. Osobnost z nich ale nepoznáte,“ dodala v rozhovoru pro již zmíněný web.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy