Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejžhavější milfka českého šoubyznysu! Uhodnete, čí maminka je tahle smyslná brunetka?

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Tak to tu ještě nebylo! Tahle smyslná brunetka má být někoho matkou? Uhodnete podle vzhledu, komu je podobná a kolik let by jí mělo být? Její dcera je nádherná, úspěšná a talentovaná mladá dáma, která se věnuje stylu, módě, líčení a spoustě dalších věcí, díky kterým se proslavila. Pořád nic?

Půvabnou brunetkou je Klára Biasiol (44), která je maminkou sexy blogerky a youtuberky Veroniky Biasiol (20)! Vidíte tam teď tu podobu? Asi jen málokdo by řekl, že tahle žena může být maminkou, jelikož sama vypadá hodně mladě a svěže.

Veronica má s maminkou skvělý vztah a netají se tím, že kromě toho, že jí je mámou, je také nejlepší kamarádkou a člověkem, kterému se se vším svěřuje. Tím, že se Veronica orientuje ve světě šoubyznysu a vydělává si zčásti na sociálních sítích, musí vědět, jak má vypadat dokonalá fotografie.

Je vidět, že její nádherná maminka Klára není pozadu a jde s dobou! Její Instagram je plný skvělých snímků a ráda se pochlubí svojí kouzelnou dcerou. Obě dvě jsou soběstačné a krásné ženy, které se obejdou i bez tatínka. A jen nedávno na otázku, kde má Veronica tátu, odpověděla: „Mám prostě mámu.“

Je vidět, že jedna bez druhé nedá ani ránu a maminka Klára Biasiol se od teď rozhodně může řadit mezi nejvíce sexy milfky v České republice.

Související články

Další články