Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Nejžhavější máma Česka? Eva Decastelo si zakrývala své přednosti jen brýlemi

Eva Decastelo je pořádný kusanec.
+ Dalších 32 fotografií
O Evě Decastelo (39) bychom klidně mohli říct, že je to jedna z nejžhavějších maminek Česka. Na to, že jí bude zanedlouho čtyřicet let, vypadá naprosto perfektně a klidně by strčila do kapsy o dvacet let mladší holky. Navíc má ještě jedno velké plus. Nebojí se jít s kůží na trh a odhalit se. Tentokrát na sociálních sítích zveřejnila hodně žhavé fotky.

„Léto nám pomalu končí, tak jsem vymyslela takovou blbinu. Zkuste s partnerem, nebo kamarádkou vyfotit podobnou fotku, dát si ji do stories s hastagem #prsazabryle a označit mě. Ty nejpovedenější repostnu ve svých stories a uveřejním na svém profilu. Ta, která získá nejvíce hlasů, dostane balíček plný kosmetiky,“ chtěla navnadit Eva své fanoušky.

Eva Decastelo (39) je maminkou dvou krásných dětí, a přesto vypadá senzačně. Je sice pravdou, že před pár měsíci měla pár kilo navíc, ale v jejím případě to vůbec nevadilo. Pohledná brunetka se ale sama od sebe rozhodla, že s přebytečnými kily zatočí.

A povedlo se. Moderátorka je zpět na své váze a je spokojená. U Evy jsme zvyklí, že se nebojí odhalit a ráda se se svým tělem pochlubí. Její poslední fotka je opravdu rajcovní. Své přednosti si zakrývá jenom brýlemi a působí zatraceně sexy.

Mohlo by vás zajímat

Další články