Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejžhavější máma Česka? Eva Decastelo si zakrývala své přednosti jen brýlemi

Eva Decastelo je pořádný kusanec.
+ Dalších 32 fotografií
O Evě Decastelo (39) bychom klidně mohli říct, že je to jedna z nejžhavějších maminek Česka. Na to, že jí bude zanedlouho čtyřicet let, vypadá naprosto perfektně a klidně by strčila do kapsy o dvacet let mladší holky. Navíc má ještě jedno velké plus. Nebojí se jít s kůží na trh a odhalit se. Tentokrát na sociálních sítích zveřejnila hodně žhavé fotky.

„Léto nám pomalu končí, tak jsem vymyslela takovou blbinu. Zkuste s partnerem, nebo kamarádkou vyfotit podobnou fotku, dát si ji do stories s hastagem #prsazabryle a označit mě. Ty nejpovedenější repostnu ve svých stories a uveřejním na svém profilu. Ta, která získá nejvíce hlasů, dostane balíček plný kosmetiky,“ chtěla navnadit Eva své fanoušky.

Eva Decastelo (39) je maminkou dvou krásných dětí, a přesto vypadá senzačně. Je sice pravdou, že před pár měsíci měla pár kilo navíc, ale v jejím případě to vůbec nevadilo. Pohledná brunetka se ale sama od sebe rozhodla, že s přebytečnými kily zatočí.

A povedlo se. Moderátorka je zpět na své váze a je spokojená. U Evy jsme zvyklí, že se nebojí odhalit a ráda se se svým tělem pochlubí. Její poslední fotka je opravdu rajcovní. Své přednosti si zakrývá jenom brýlemi a působí zatraceně sexy.

Mohlo by vás zajímat

Další články