Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejžhavější léta s Lucií Borhyovou: Sbírka nejlepších snímků posledních let! Takhle ji z televize neznáte

Lucie Borhyová, jak ji neznáte: V televizi seriózní moderátorka, na Instagramu dračice
Zdroj: se souhlasem L. Borhyové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Galerie

Takhle Lucii Borhyovou (44) z televizních obrazovek rozhodně neznáte. Nádherná moderátorka hlavních zpráv TV Nova na sociálních sítích velmi ráda ukazuje své přednosti, na jejím Instagramu se to každé léto jen hemží pikantními fotkami v bikinách. Andělská tvář ve spojitosti s hříšným tělem nenechává chladného snad nikoho. Pojďme se poohlédnout za nejlepšími snímky posledních let. 

Nádherná moderátorka Lucie Borhyová působí na televizních obrazovkách pěknou řádku let. Hlavní Televizní noviny na TV Nova uvádí již od roku 1999, díky čemuž patří rozhodně mezi nejvýraznější tváře televize. Diváci ji však znají v naprosto jiné roli než její sledující na Instagramu. Tam velmi ráda vyzdvihuje své přednosti a obzvláště pak v létě jsou její příspěvky doslova skvost pro oči. Hříšné tělo v kombinaci s andělskou tváří a americkým úsměvem nenechají spát snad nikoho.

Lucie Borhyová nestárne

Lucie se má rozhodně čím chlubit, postavičku by jí mohly závidět i mnohem mladší ročníky. A to tím spíš, když navíc připomeneme fakt, že moderátorka je také dvojnásobnou maminkou. Jako usedlá matka však rozhodně nevypadá. To znovu potvrzuje i letos.

Jak je vidět, přes zimu Lucie rozhodně nelenila a strávila hodiny v posilovně. Právě nyní si užívá dovolené ve Španělsku, odkud také pravidelně posílá pozdravy. Jeden z posledních příspěvků nenechal klidného ani operního pěvce Štefana Margitu, partnera Hany Zagorové, jak jsme již na eXtra.cz psali.

Pojďme si připomenout její nejlepší snímky posledních tří let.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy