Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejžhavější idol ženských srdcí dnes slaví padesátku! Žhavý ovšem nebyl vždycky

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Novopečený taťka a idol ženských srdcí Jason Statham slaví dnes půl století. Na svůj věk ovšem rozhodně nevypadá a pokud přeci jenom ano, tak na světě snad není jediné ženy, které by to vadilo. Jenže takhle nevypadal vždycky. Jako malého klučinu s křivými zuby byste Jasona jen těžko poznali.

Jako padoucha v akčních filmech jsme si ho naprosto zamilovali a dokonce musíme uznat, že i ten britský přízvuk jsme přehodnotili a začal nám připadat sexy. Jenže jak už to tak bývá, někdy si musíte projít obdobím ošklivého káčátka, než se z vás stane labuť.

Jason byl v mládí sice statný jinoch, ovšem kalhotky z něj děvčatům začaly vlhnout až v pozdějším věku, kdy se vrhl na svou filmovou kariéru. Jako závodníka v plavání byste si ho asi nevšimli. Před hereckou kariérou se sice věnoval modelingu, ale pro ten byl pro změnu moc maskulinní, a tak se skoro nechytal.

Samec se z něj stal až po roce 1998, kdy započal svoji hereckou kariéru, a to hned ve filmu, který režíroval Guy Ritchie. Jako herec se osvědčil každopádně a od těch dob na něj fanynky nedají dopustit. Co si budeme nalhávat, sexy záporáci jsou taková ženská slabina.

Pod kůži se dostal i své o dvacet let mladší přítelkyni Rosie Huntington-Whiteley, se kterou je ve vztahu od roku 2010. Věkový rozdíl jim evidentně není překážkou, loni se zasnoubili a letos v červnu Rosie porodila jejich prvního potomka. Komu by ostatně v případě Jasona vadil věkový rozdíl, že?

Takže pokud se vám v dětství někdo smál, že jste nosili rovnátka, nemusíte se za to vůbec stydět. Slavných krasavců, kteří na tom byli podobně, bylo rozhodně víc.

Související články

Další články