Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejžhavější fotky kariéry: Nikol Trojanová se odvázala a prozradila, na co je nervák a pedant

Zdroj: Nikol Trojanová
+ Dalších 35 fotografií
VELKÁ galerie
Nikol Trojanová prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období v životě. Alespoň podle jejích slov to vypadá konečně na toho pravého. S přítelem Lukášem Holanem jsou spolu sice krátce, ale Nikol hovoří o velké lásce. Nedávno si spolu užívali dovolenou na Kubě, kam odjeli jen tak na blint. Co Nikol práskla na svého přítele a v čem je hrozný pedant?

Nikol Trojanovou (27) si lidé pamatují zejména z reality show Hotel Paradise a VyVolení. Od té doby ale sympatická brunetka ušla kus cesty. Za sebou má pár životních karambolů a nešťastnou lásku, ale momentálně to vypadá, že nikdy nebyla šťastnější.

Pár měsíců randí s pohledným Lukášem Holanem a hovoří o něm jako o tom pravém. Za sebou mají první velkou dovolenou, na kterou jeli jen tak s batohem na zádech. „Rozhodli jsme se jet na Kubu na vlastní pěst, tak alespoň člověk uvidí ty nejzajímavější věci,“ vypráví Nikol.

Možná byste to do Nikol neřekli, ale je jednou z těch, kdo nemá rád organizované dovolené a raději vyrazí po své ose. „Nerada jezdím s cestovkami, vadí mi to organizování hromadných výletů, spousty turistů a delegáti, kteří vám říkají, co máte dělat.“

A jak jim to klape s Lukášem? „Odjeli jsme na deset dní na Kubu a naštěstí nedošlo k žádné ponorce. Všechno probíhalo úplně v pohodě. Jediný problém byl, že já jsem trochu nervák a pedant na fotky. Takže Lukáš, který fotil všechny mé fotky, měl se mnou co dělat,“ přiznala Nikol.

Související články

Další články