Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejžhavější fotky kariéry: Bagárová s Konvičkovou v roli hot lesbiček

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
hot foto
Markéta Konvičková (24) a Monika Bagárová (24) jsou od dob SuperStar, kde se potkaly, velké kamarádky. Před pár dny dokonce vydaly společný videoklip k písni Zůstaň se mnou. Obě zpěvačky tvrdí, že song je o vzájemné podpoře a ochraně. Nejenom fanouškům ale vyrazily dech, když se v klipu objevily nahé ve vaně plné mléka. Přesně tohle jsme chtěli vidět!

„Společné něžné scény ve vaně plné růží vyjadřují vzájemnou podporu a ochranu. Zpočátku to byla složitá myšlenka a scéna pro nás obě, ale jsme rády, že jsme do toho šly. Naše umělecká práce nám umožňuje hrát si s vizuálním zhmotňováním myšlenky, a o to tady jde,“ vysvětluje Markéta Konvičková na svém Instagramu.

„Poukázat na pravé hodnoty. Přátelství. Nikdy nejste sami, pokud máte správné přátele, i když někdy máte pocit, že ano. Neskrývejte své pocity a nebojte se o nich otevřeně mluvit, není to slabost. Naopak, je to síla, kdy otevřete své srdce a necháte druhým naslouchat,“ dodala zpěvačka.

Každopádně faktem ale je, že Monice Bagárové i Markétě to ve vaně plné mléka a růží zatraceně sekne. Holky se poznaly v pěvecké show SuperStar a od té doby jsou velké kamarádky. Ale ještě ani jednou nevydaly společně tak žhavý klip.

Na tohle čekali léta nejenom fanoušci. Tak doufejme, že podobných věcí bude u těchto zpěvaček jenom přibývat.

Související články

Další články