Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejžhavější fotky Andrey Bezděkové: Tuhle missku si teď v posteli hýčká Marek Lambora

Zdroj: Archiv Marek Lambora / Profimedia.cz / Michal Nepovím pro Touha po životě / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Pozor, žhavé
Mladý herec ze Slunečné Marek Lambora (25) přiznal svůj románek s modelkou Andreou Bezděkovou (27). Ta jej už stihla pozvat i do o svého bytu na Letné, kam se nedávno přestěhovala. Pár jen září štěstím, přestože si oba chtěli anonymitu ještě chvíli udržet.

Mladý herec Marek Lambora, známý jako milionář ze Slunečné, odhalil veřejnosti velké tajemství. Našel si novou lásku. Stala se jí misska Andrea Bezděková. S celou zprávou musel pár vyjít na světlo o trochu dříve, než původně plánoval. Milenci byli totiž přistiženi fotografy, jak se prochází ruku v ruce po Praze. Pár se na veřejnosti objevoval delší dobu. Nejprve se spekulace snažili popřít tím, že se přeci mohli sejít na stejném místě náhodou. Podezření ale neúprosně stoupala a páru tak nezbylo, než kápnout božskou. Poslem dobrých zpráv se stal samotný Marek.

Ten přiznal, že už není single a jeho partnerkou je právě půvabná Andrea. "Jsme šťastní," rozněžnil se a nezapomněl ani poděkovat fanouškům, kteří jim popřáli mnoho štěstí a posílali pozitivní zprávy. Andrea vztah s Markem sice potvrdila, více se k odhalení zatím ale vyjadřovat nechtěla. Soukromí si tak modelka nadále střeží jako ostříž. Žádné větší vyjádření z její strany nepadlo. Modelka se nedávno přestěhovala z garsonky do většího, komfortnějšího bytu v Praze na Letné.

Související články

Další články