Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejzajímavější outfity z Varů: Střapatá bosorka od vedle, obří dekolt a éterická Hrachovcová

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 157 fotografií
Máme za sebou třiapadesátý filmový festival v Karlových Varech. Nejenom hvězdy filmového plátna si nenechaly ujít tuto pompézní společenskou akci. Kupodivu se letos nestal žádný větší trapas nebo ostuda. Tento ročník se nesl v honosném, ale klidném duchu. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější outfity, které vynesly české krásky.

Hvězdou první velikosti nejenom na filmovém festivalu v Karlových Varech je jednoznačně modelka Simona Krainová (45). Ať se vypraví na jakoukoliv společenskou akci, tak jí to náramně sluší a je nepřehlédnutelná.

Na Moët party se jí stala menší nehoda, ale Simona si s problémem poradila jako profesionálka. Už delší dobu měla vybrané šaty, které na tento večírek vynese. Bohužel při zapínání nedopatřením povolily a modelka musela sáhnout po záložním plánu.

Nakonec oblékla černé šaty, které byly velmi odvážné. Přítomní muži nemohli odtrhnout zrak od jejího napěchovaného dekoltu. Je vidět, že Simona umí zazářit za všech okolností. Velkým překvapením byly šaty Kateřiny Kairy Hrachovcové.

Herečka v nich totiž vypadala jako antická bohyně. Bílé dlouhé šaty se zlatými prvky jí neskutečně sekly. Šmrnc celému outfitu dodávalo její tetování, které má po celém těle. Jestli někdo zaválel na celé čáře, tak to byla právě Kaira.

Na party se dostavila také mladičká herečka Anna Kameníková. Na první pohled vypadala jako éterická víla. Aničku poznáte jednoduše, s jejím nezkrotným hárem ji totiž nelze přehlédnout. Při odchodu si na dámu ale rozhodně nehrála.

Odhodila boty a chvílemi připomínala bosorku. Všechny tři dámy si ale zaslouží velkou poklonu. Nemyslíte?

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Související články

Další články