Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Nejzajímavější lidé na světě: Ve vlastní kůži se jim nelíbilo, tak se nechali komplet předělat!

Zdroj: instagram
+ Dalších 32 fotografií
Bizár
Tetování, piercingy i různé jiné modifikace těla jsou v posledních letech velmi trendy. Barevné malůvky po těle nejsou už žádnou výjimkou. Pro mnoho lidí se to stalo stylem života a jsou zde i tací, u kterých byste těžko hledali část těla, kterou nemají potetovanou. Připravili jsme pro vás výběr těch nejzajímavěji modifikovaných lidí.

Žijeme v době, ve které je možné téměř cokoliv. Třeba pokud nejste spokojeni s vlastním tělem, můžete ho proměnit k nepoznání. Postačí vám k tomu pár tetovaček či piercingů.

Pomalované tělo je dosti populární záležitostí. Pro některé se tento trend stal životním stylem. Třeba takový Simone Fontana je pokérovaný od hlavy až k patě. Ještě aby ne, když je sám tatérem. Jeho tvorba je ovšem vcelku pozoruhodná. Nejedná se o klasické čáranice, ale o kvalitně provedenou práci. Zákazníky zdobí většinou mandalami a musíme uznat, že je opravdu šikovný. Ostatně sami to můžete porovnat ve fotogalerie.

Erik Sprague, spíše známý jako The Lizardman, je další z těch výraznějších osobností právě díky modifikacím. Ten se nechal přetransformovat na jakousi ještěrku. Po těle má vytetované zelené šupiny a dokonce má i zbroušené zuby. Sprague je známý eskamotér, iluzionista a polykač mečů. Má i své vysloužené místo v Guinnessově knize světových rekordů, a to za nejtěžší zvednutou váhu z ušních lalůčků. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadají ti nejmodifikovanější lidé na světě.

Související články

Další články