Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Nejzábavnější video měsíce: Herci z filmu Dvanáct do tuctu natočili svojí proměnu

+ Dalších 20 fotografií
Kdo by si nepamatoval legendární snímek Dvanáct do tuctu, vyprávějící o početné rodince. Hlavní aktéři zábavné komedie po letech natočili video, jak se od dob natáčení změnili. Video nyní sklízí ohromný úspěch.

Před sedmnácti lety byl uveden snímek Dvanáct do tuctu, který pobavil diváky na celém světě. Rodinná komedie vypráví o početné rodince, jejíž hlavou je sportovní trenér Tom Baker, kterého ztvárnil oblíbený herec Steve Martin.

Herci po letech

Vedle Martina se jakožto jeho manželka představila herečka Bonnie Hunt. Bakerovi společně vychovávali dvanáct dcer a synů. Herci z nezapomenutelného snímku po letech spojili síly a pro fanoušky natočili opravdu zábavné video, které teď baví celý svět. Mimo jiné si ve snímku zahrála také Hilary Duff.

Na kameru zaznamenali, jak dnes vypadají. Většina z nich byla při natáčení ještě malými písklaty. Někteří z herců svou proměnou opravdu překvapili. Ve videu se objevila i Bonnie Hunt, ale herec Steve Martin bohužel chybí.

Video má samozřejmě skrytý význam. Herci se rozhodli zapojit v době krize, aby pomohli chudým dětem žijícím v Americe. Podpořili nadaci No Kid Hungry, která se snaží ukončit hladovění dětí.

Podívejte se na video i do fotogalerie, jak se herci za ty roky změnili.

Související články

Další články