Když se po nějaké době objevil ve společnosti výrazně pohublý, zlé jazyky se hned kácely s myšlenkou na to nejhorší. Brzy se ale zjistilo, že za vším je jen rozhodnutí stát se vitariánem.

To podle vyznavačů znamená, že požíváte tepelně neupravené potraviny, většinou ovoce a zeleninu, čili normálně by člověk řekl nic. Abychom nezapomněli, kdo díky okusování kytiček brutálně zhubl tak, že i Eliška Bučková je proti němu tlouštík zralý na ozdravovnu. Jde o polovičku dua Gondíci, konkrétně o Dalibora Gondíka (44), který si na tomhle způsobu života frčí už delší dobu. A protože do toho ještě běhá, má tajli, o které sní každá anorektička.

Autorka článku prohlašuje, že půl roku se držela striktního veganství (což není takový úlet jako raw), zpřeházelo jí to celý metabolismus, a protože jejímu tělu vepříci tolik chyběli, začala se jednomu podobat. Přesto stále navštěvuje veganské akce, na té poslední byl dokonce samotný Gondík, kterého tamní návštěvníci obdivně sledovali, protože si ho pletli s cizrnou, a marně doufá, že se jí opět podaří najet do systému 3 x denně malé porce na doživotí.