Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejvýstřednější outfity Cen Anděl: Ewa Farna opět nezklamala, imitace Korna i divočina u Havelkové

Nejvýstřednější outfity Cen Anděl: Ewa Farna opět nezklamala, imitace Korna i divočina u Havelkové
Zdroj: Herminapress.cz/Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 22 fotografií
Extravagance

Sáhnout po nestárnoucí klasice, nebo se odvázat a zvolit výstřední outfit, kterým strhnete pozornost? Na slavnostním galavečeru Ceny Anděl 2023 jsme mohli vidět obě možnosti. A někteří hosté se pro tuto příležitost při výběru outfitu pořádně vyřádili! Ani tentokrát nezklamala Ewa Farna, která oblékla denim šaty posázené blyštivými kamínky. Stejně tak raperka Sharlota dostála své pověsti a diváci také mohli spatřit mladou verzi Jiřího Korna, kterou zachytili i fotografové eXtra.cz.

Zatímco někteří zvolili jednoduchost a nestárnoucí klasiku, kterou rozhodně nic nezkazí, jiní se toho při volbě outfitu rozhodně nebáli! Na slavnostním galavečeru Ceny Anděl 2023 v areálu pražského Výstaviště jsme na červeném koberci mohli potkat oba tábory.

A byla to podívaná! Extravagantní outfity vynesly nejen ženy, ale při volbě oblečení se vyřádili též zástupci opačného pohlaví - například hudebník Štěpán Hebík, vystupující pod pseudonymem 7krát3, vynesl červenou sukni. V té dorazil mimochodem i syn Mekyho Žbirky David, což zachytili fotografové eXtra.cz.

Nezklamala Ewa Farna

Ani tentokrát nezklamala zpěvačka Ewa Farna. Ta, zas a znova, jak už je u interpretky zvykem, zvolila výstřední outfit, který rozhodně nešel přehlédnout. Tentokrát vynesla denim šaty, na kterých byly posázené třpytivé kamínky, jež obzvlášť vynikly pod září reflektorů. Ani tentokrát nejde vytknout nic, tento styl prostě zpěvačce sedí! Džínové outfity navíc momentálně patří mezi nejaktuálnější trendy.

Letos byly v oblibě také celosíťované šaty, odhalující téměř vše. Přesně takové na galavečer vynesly rovnou dvě ženy, naštěstí ale nedošlo k faux pas, protože každá zvolila jinou barvu. Módní kreace byly různé a z davu vybočilo hned několik známých tváří. České osobnosti se nebály barev, kožených materiálů ani výrazných vzorů. Podívejte se v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy