Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejvulgárnější Prostřeno všech dob! Machna Veronika sprostě urážela krásnou Andreu

Veronika (vlevo) dost sprostě nadávala Andree.
Zdroj: FTV Prima
Když se sejde pět ženských, tak by člověk čekal všelicos. Buď si sednou a poklábosí o módě, manikúře, vaření, nebo se na sebe budou z nutnosti usmívat a pomlouvat se za zády. Jenže tohle Prostřeno je jiné, dost vulgární a málokdo by čekal, že se takhle může vyjadřovat "něžné stvoření".

Na začátku to vypadalo, že snad babinec přežije to, že mezi nimi není žádný mužský a jako dámy mezi sebou vyjdou. Jenže zdání klamalo. Už v prvním dílu se dvojnásobná maminka Veronika dosti korpulentní postavy projevila jako vesnická nána, která pro sprosté slovo nejde daleko.

Nejenže už při svém vaření prozradila taktiku, že bude soupeřkám dávat co nejméně bodů, aby si zvýšila šanci na vítězství, protože ona se přihlásila jen kvůli penězům. Ale dost si znelíbila nejmladší soutěžící Andreu, na které nenechala nit suchou.

Dokonce ji častovala tak nevybíravými nadávkami, že i my v redakci eXtra.cz se stydíme to zveřejnit. „Jí se to stejně nebude líbit, je to p…,“ nezdráhala se takto Andreu častovat před kamerou. Ale prostě Veronika nemohla vydýchat, že mladá maminka je tak minimálně o dvacet kilo lehčí, má zpevněnou postavu a hezkou tvářičku. Dělala si z ní celou dobu srandu, až ostatní soutěžící holky se nezmohly na slovo.

Andrea si to dlouho nechala líbit, ale sama jí zkritizovala provizorní bydlení, kde bydlí Veronika se syny a přítelem. Podle ní tam byly cítit čůránky a prostě tam byl bordel. „Takovou špínu a takový humus. Můj osobní názor na tebe je, že jsi normální špína,“ nevydržela to Andrea a pustila se do Veroniky a ta jen zírala, ale pak si opět nebrala servítky a nazývala soutěžící ženským přirozením.

Jestli to takhle půjde dál, tak se za tuhle pětici nebudou muset stydět ani ty největší výpitky ve čtvrté cenové skupině, kde si taky pro sprosté slovo nejdou daleko. Ale k ženám se to rozhodně nehodí. Jen se dívejte každý podvečer na FTV Prima, jak tento souboj dopadne.

Související články

Další články