Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejvíce sexy svatební šaty roku? Tenistka Cibulková se vdávala prakticky nahá, na sobě měla šaty nešaty a šperky za několik milionů!

Domča se hodně odvázala.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Slovenská tenistka Dominika Cibulková na svatbě rozhodně nešetřila. Kde ale ubrala, byly šaty. Na první pohled by se totiž mohlo zdát, že vlastně přišla k oltáři bez nich. Takhle odhalená nevěsta snad k vidění ještě nebyla!

Na kurtech je sice často zpocená a vypadá dosti nevzhledně, jak ale jde o největší životní den, tak se promění v princeznu a ženu, která má glanc. Nejkrásnější slovenská tenistka si o víkendu vzala svého přítele Michala Navaru a ten na ní mohl oči nechat.

No divit se mu nemůžeme. Domča se totiž vdávala hodně spoře oděná a vypadala spíše naze, nežli oblečeně. Vše doplnila drahými šperky. Snubní prsten, náramky a náušnice totiž dohromady stály neuvěřitelných 300 tisíc eur. Cibulková k tomu ještě přidala lodičky od Jimmyho Choo, které vyšly tak na 1500 eur!

Holt asi věří, že je to její první a poslední svatba, protože stála opravdu ranec. Tenistka si to ale může dovolit, naposledy ve Wimbledonu hrála čtvrtfinále a vydělala tak pořádný balík. Její manžel se absolutně vzdal své kariéry a pravidelně ji doprovází na turnajích a vytváří oporu. Jo, takhle by se to líbilo asi každému muži, nepracovat, a přesto se mít jako v ráji…

Související články

Další články