Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejvíc sexy muž planety slaví 54. narozeniny: Takhle šel čas s Bradem Pittem

Tak šel čas s krasavcem!
+ Dalších 8 fotografií
Blonďatý sexsymbol, jehož jméno je poslední dobou omíláno hlavně v souvislosti s rozvodem s Angelinou Jolie (42). Hollywoodský herec Brad Pitt oslaví dnes své 54. narozeniny. Podívejte se, jak se tento krasavec během let změnil.

Brad Pitt je jeden z nejobsazova­nějších herců a zároveň nejvíc sexy mužů celé planety. Téměř každá žena alespoň na chvíli zatoužila po někom, jako je on. V životě herce jsou ale pouze tři osudové ženy, které mu pořádně zamotaly hlavu.

Herec dnes slaví své 54. narozeniny a i přesto, že má těsně před šedesátkou, rozhodně byste to do něj neřekli. Čím je Brad starší, tím je hezčí, a s klidem můžeme o něm říct, že zraje jako víno. Jeho celé jméno zní William Bradley Pitt a má dva mladší sourozence.

Málokdo ví, že hollywoodský krasavec chtěl být nejdříve novinářem a až po nějaké době zjistil, že tíhne k herectví. Když si byl jist svým snem, odstěhoval se do Los Angeles, kde nejdříve hlídal parkoviště nebo prodával zmrzlinu.

Přes malé role se dostal až na výsluní Hollywoodu, kde se drží dodnes. Co se týče lásky, tak jeho první byla nádherná Gwyneth Paltrow, se kterou si zahrál například ve filmu Sedm. Vztah jim nevydržel a Brad se zamiloval do úchvatné Jennifer Aniston (48).

Láska to byla jako trám a dvojice se brala v roce 2000. Brad a Jennifer byli považováni za nejkrásnější pár světa. Bohužel jen do té doby, než si zahrál ve filmu Pan a paní Smithovi po boku svůdné Angeliny Jolie.

Ta ho natolik očarovala, že se Brad rozešel a rozvedl s Jennifer, která tento krach manželství nesla opravdu hodně těžce. Ani vztah s Angelinou, se kterou vychovával šest dětí, nedopadl dobře. Pár se rozešel a nyní se čeká na rozvod. Po boku které ženy nakonec Brad zestárne?

Mohlo by vás zajímat

Další články